منو
راهنمایی خرید دوردوشی مناسب

امروزه به علت تغییر در سبک زندگی و زندگی‌های آپارتمانی در خانه‌های کوچک که سرویس بهداشتی و حمام در فضای مشترکی قرارگرفته‌اند کابین دوش بهترین انتخاب برای جدا کردن فضای حمام از سرویس بهداشتی است.

کابین‌های دوش، حمام بخار و سونا، کابین‌های مجهز به سیستم جکوزی، کابین‌های مجهز به سیستم جت‌های ماساژور و هم‌چنین کابین‌هایی با طراحی منحصربه‌فرد و جذاب می‌تواند یک نقطه کانونی برای حمام محسوب شود. این کابین‌های دوش با درهای کشویی یا تاشو طراحی می‌شوند تا برای استفاده در فضاهای کوچک مناسب باشند. همچنین این کابین‌های دوش و حمام با طرح‌ها و مدل‌های متعدد و کاربرد‌های متنوع ساخته می‌شوند که می‌توان برحسب نیاز و انتظاری که از حمام خانه خود دارید مدل و طرح مناسب خود را انتخاب کنید.

در ادامه برخی از راهنمایی‌های مفیدی که می‌تواند شما را در انتخاب و خرید کابین دوش موردنیاز خود یاری رساند آورده شده است
اولین مورد در انتخاب کابین دوش به علت نوع ساختار آن این است که چقدر فضا دارید؟
انتخاب کابین دوش مناسب برای شما به میزان زیادی به‌اندازه فضای حمام شما بستگی دارد. ابتدا باید به‌طور دقیق فضای زمینی موجود و هم‌چنین ارتفاع فضا را اندازه‌گیری و جای قرارگیری در و پنجره را مشخص کنید. پلان زمینی ساده‌ای را ترسیم کنید و در آن اندازه و جای قرارگیری در و پنجره و دیگر تجهیزات موجود را مشخص کنید و این پلان را همراه خود برای خرید کابین ببرید.


پس از اندازه‌گیری و ارزیابی فضای موجود و مناسب برای کابین دوش و حمام باید تعیین کنید چه شکل و ساختاری برای فضایی که در اختیار دارید مناسب است و باسلیقه و خواسته شما جور درمی‌آید. زمانی که به‌اندازه و شکل کابین حمام مناسب فکر می‌کنید باید در نظر داشته باشید که اندازه و مدلی را برای کابین دوش خود انتخاب کنید که در سرویس بهداشتی فضای کافی برای تجهیزات و عناصر دیگر باقی بماند و حرکت در فضا دشوار نشود.

جای قرارگیری کابین دوش نیز بسیار مهم است و باید در مورد آن تصمیم‌گیری کنید. اگر قرار است کابین حمام جدید خود را درست جایی قرار دهید که دوش قدیمی در آنجا قرار داشته است کار ساده‌تر می‌شود زیرا نیاز به لوله‌کشی ندارید و جای شیر آب سرد و گرم مشخص و آماده است.

نکته مهم دیگر هنگام انتخاب کابین دوش این است که حتماً از نام تجاری معتبر که مرغوبیت و کیفیت تولیدات و طرح‌های آن شناخته‌شده است انتخاب کنید. هیچ‌چیز ناامیدکننده‌تر از این نیست که پس از یک دوره کوتاه استفاده از حمام نشانه‌هایی از فرسودگی و خرابی در قسمت‌های مختلف کابین و اختلال در سیستم‌های موجود در آن دیده شود. بنابراین برای پیش‌گیری از این اتفاق و برای اینکه بتوانید سال‌های زیادی از آن در حمام استفاده کنید و لذت ببرید از همان ابتدا به فکر انتخاب یک گزینه باکیفیت باشید و تا جایی که مقدور است از بودجه کم نگذارید.

هنگام خرید کابین دوش حتماً در مورد نحوه تحویل و نصب آن توسط شرکت سازنده و هم‌چنین ضمانت‌نامه پس از فروش پرس‌وجو کنید. کابین دوش خود را پس از تحویل و نصب به‌خوبی بررسی کنید تا از سلامت بدنه و هم‌چنین کارکرد سیستم های مختلف مطمئن شوید و اگر مشکلی دیدید همانجا با فردی که برای تحویل دادن کابین آمده بازگو کنید و خواستار رفع آن شوید.

 

دور دوشی، پاراوان با برند Bloomis دارای 5 سال گارانتی مطلق و 10 سال خدمات می باشد.

 

بد نیست ببینید!

دور دوشی ، پروفیل (طلایی، کروم و سفید) یراق ترک

دور دوشی ، پروفیل (طلایی، کروم و سفید) یراق ترک

در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info[at]Bloomis-co.com