منو
انواع دور دوشی و کابین دوش

 

کابین‌های دوش یا دور دوشی‌ها هم مانند دیگر محصولات بهداشتی همچون   توالت فرنگی‌ها دارای انواع و مدل‌های بسیار متفاوتی هستد اما آنچه از مهم‌ترین نوع‌ها یا انواع اصلی دور دوشی یا کابین دوش می‌توان نام برد را در ادامه برای شما عزیزان آورده‌ایم

دور دوشی‌ها یا کابین‌های دوش‌ ساده

دور دوشی‌ها یا کابین‌های دوش‌ ساده بیشتر به اشکال مستطیل یا مربع شکل هستند و هنوز هم از انواع کابین‌های حمام خوب هستند. این کابین‌ها تنها شامل دوش بوده و امکانات دیگری ندارند ازاین‌رو می‌توانید برای استفاده بهینه از فضا بهتر است به‌جای این اتاقک‌های ساده، گزینه‌های جدیدتر و پیشرفته‌تر را انتخاب کنید تا با اشغال همان فضا امکانات بیشتری در اختیارتان قرار گیرد.

کابین‌های دوش پیشرفته

کابین‌های دوش پیشرفته و مدرن تجهیزات پیشرفته‌تری را نسبت به تنها یک دوش ساده دارند و امروزه در مدل‌های متنوع با طراحی‌های بسیار شکیل و جذاب در بازار موجود هستند. این دور دوشی‌ها یا کابین‌های دوش می‌توانند عنصری بسیار زیبا و مفید در سرویس بهداشتی شما محسوب شوند. این نوع کابین‌ها ازلحاظ ساختاری نیز دارای انواع مختلف هستند. ازاین‌رو می‌توان برای هر فضایی با هر ساختار و مقیاسی گزینه‌ای مناسب را از میان این نوع کابین‌ها پیدا کرد. این کابین‌ها درعین‌حال که فضای چندان زیادی را نسبت به کابین‌های ساده حمام اشغال نمی‌کنند، مجهز به سیستم‌های جکوزی، جت‌های مختلف ماساژ، سونا و غیره می‌باشند و با داشتن یکی از آن‌ها در حمام خود می‌توانید تجربه حمامی لذت‌بخش و مفرح را داشته باشید.

کابین‌های دوش دست‌ساز

کابین‌های دست‌ساز بیشتر برای افرادی که سلیقه بسیار خاص در انتخاب کابین دوش یا دور دوشی دارند یا مکانی که در اختیار دارند دارای فضا یا دکور منحصربه‌فرد یا خاصی است استفاده می‌شوند بدین‌صورت که با نصب یک در یا یک پانل مناسب مقابل قسمتی فرورفته از فضا می‌توانید یک کابین حمام کامل به‌صورت دست‌ساز به وجود آورد به‌طوری‌که گرما و بخار و هم‌چنین آب از آن فضا خارج نشود و به بیرون نفوذ نکند.در این صورت دو سمت کابین با دیوار پوشانده شده است.

 

 

 

دور دوشی، پاراوان با برند Bloomis دارای 5 سال گارانتی مطلق و 10 سال خدمات می باشد.

 

بد نیست ببینید!

دور دوشی ، پروفیل (طلایی، کروم و سفید) یراق ترک

دور دوشی ، پروفیل (طلایی، کروم و سفید) یراق ترک

در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info[at]Bloomis-co.com