منو
تمیز کردن سردوشی و دور دوشی

سوالاتی که حتما با آنها بسیار مواجه شده اید در مورد تمیز کردن سر دوشی ها کابین‌های دوش یا دور دوشی‌ها  که سعی شده است در این مقاله به آنها پرداخته شود یکی از مسایلی که بیشتر مطرح میشود تمیز نمودن سردوشی و دور دوشی است چراکه این وسایل بعد از مدتی استفاده شدن دچار رسوبات میشود اینکه

چگونه سردوشی حمام را تمیز کنیم؟

چگونه جرم سر دوشی را از بین ببریم؟

چگونه سر دوشی را برق بنیدازیم.

سوالتی هستند که همه شما با آنها مواجه شده اید گاها در حمام با مشکل بسته شدن سوراخ های سر دوشی حمام مواجه شده اید. پس از هر چند مدت یکبار به خاطر وجود ذرات و رسوبات موجود در آب، سوراخ ها بسته شده و دیگر حتی فشار آب هم توانای از بین بردن آن ها را ندارد. حال شاهد کاهش چشم گیر فشار آب خروجی از این سردوشی ها هستیم. اما چاره چیست؟ با ما همراه باشید.

برای تمیز کردن سر دوشی حمام طبق معمول کار سختی پیش رو ندارید چرا که اینجا ما به شما ساده ترین و البته کم هزینه ترین روش ها را به صورت تصویری آموزش می دهیم. با این روش نه تنها تمامی رسوبات را از بین خواهید برد و منافذ و سوراخ های سر دوشی را تمیز و باز خواهید کرد بلکه در درخشندگی و زیبایی سردوشی هم کار خود را به نحو احسنت انجام خواهید داد.

از سرکه سفید که ایمن، موثر و ارزان است استفاده کنید. 
سر دوش خود را برای مواد معدنی رسوب کرده چک کنید. آنجا مواد تغییر رنگ داده و سخت شده وجود خواهند داشت که برای مدتی تمیز نشده اند.

مواد و تجهیزات مورد نیازبرای تمیز کردن سردوش حمام

  1. سرکه
  2. کیسه پلاستیکی
  3. کش لاستیکی یا تکه ای بند
  4. فرچه تمیزکاری

 

مراحل تمیز کردن سردوش حمام

1) سرکه را داخل نایلون بریزید

قبل از هر چیز شما به مقداری سرکه احتیاج دارید. برای این کار شما چیزی حدود یک و نیم تا دو پیمانه (بسته به سایز و حجم سردوشی) را داخل کیسه بریزید. ترجیح بر استفاده از سرکه سفید است ولی از هر نوع سرکه می توانید استفاده کنید.

ابتدا سرکه را داخل نایلون بریزید


2) کیسه را به دور سردوشی ببندید

حال کیسه های که داخل ان سرکه است را می بایست به دور سردوشی ببندید. اگر سر دوشی قابل جدا شدن است که به راحتی سر دوشی را باز کرده و ان را داخل کیسه یا ظرف سرکه قرار دهید، اما چنانچه سر دوشی قابل جدا شدن نیست به راحتی کیسه سرکه را به گونه ای به دور سر دوشی ببندید که سر دوشی تماما داخل سرکه قرار گیرد. سپس با بستن بند یا کش به بالای نایلون ان را برای یک شب در همان حالت رها کنید.


3) تمیز کنید

حال پس از حدود 8 تا 10 ساعت نایلون سرکه را از دور سر دوشی باز کرده و سپس تمام رسوبات و جرم هایی که بر اثر مجاورت با سرکه قابل تمیز کردن شده اند را با یک فرچه و فشار آب کاملا تمیز کنید. سرکه با خاصیتی که دارد تمامی رسوبات موجود در داخل سر دوشی را نیز در خود حل می کند.


4) آبکشی کنید

حال که کار به اتمام رسید، به راحتی سر دوشی را با آب برای مرتبه آخر آبکشی کنید و کار را به سرانجام برسانید. حال از فشار آب سر دوشی لذت ببرید. به خاطر داشته باشید که این کار را هر 1 تا 2 ماه یکبار می بایست تکرار کنید.

دور دوشی، پاراوان با برند Bloomis دارای 5 سال گارانتی مطلق و 10 سال خدمات می باشد.

 

بد نیست ببینید!

دور دوشی ، پروفیل (طلایی، کروم و سفید) یراق ترک

دور دوشی ، پروفیل (طلایی، کروم و سفید) یراق ترک

 

بعضی مقالات در مورد دور دوشی که شاید برای شما جالب باشند!

انواع درهای مورد استفاده برای دور دوشی

جنس و مواد مختلف دور دوشی

انواع دور دوشی و کابین دوش

راهنمایی خرید دوردوشی مناسب

دور دوشی و مزایای آن

در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info[at]Bloomis-co.com