منو
ﺳﻪشنبه, 14 فروردین 1397
بازدید : 2812
نظرات : 1

آنچه باید هنگام انتخاب کابین دور دوشی بدانید؟

اگر تصمیم گرفته اید که حمام های خود را به روز طراحی کنید بهتر است که از وسایل و تجهیزات مناسبی مانند کابین دور دوشی، کابینت روشویی، کاسه روشویی و توالت فرنگی استفاده کنید. ما در اینجا می خواهیم در مورد کابین دور دوشی و نحوه ی انتخاب آن صحبت کنیم. امروزه کابین های دور دوشی متعدد وبا کاربرهای متنوع در بازار موجود می باشد که می توانید بر حسب نیاز و انتظاری که از حمام خانه ی خود دارید گزینه ی مناسب را انتخاب کنید. در طراحی حمام انتخاب کابین دور دوشی و نصب آن بهترین گزینه است. شما می توانید کابین دوش را تقریبا در هر نقطه ای از حمام قرار دهید البته تا جائیکه لوله کشی حمام به شما اجازه می دهد. برای جلوگیری از هر گونه لغزش و خطا در هنگام خرید و برنامه ریزی برای انتخاب مکان محوطه ی دوش کارشناسان حقایق ضروری را که باید بدانید را در مطالب زیر بیان می کند:

انتخاب سبک

کابین های دوش قدیمی مانند جعبه ای هستند که توسط پانل های شیشه ای محصور شده و به وسیله ی یک درب به راحتی به یک گوشه می چسبد، البته که این نوع کابین دور دوشی هنوز خوب کار می کند اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد.

کابین دور دوشی تخت

محفظه ی کابین دوردوشی محفظه ای است که بین دو دیوار قرار می گیرد. کابین دور دوشی تخت یک راه حل عالی برای حمام های کوچک می باشد و بقیه فضای خالی حمام را برای دیگر وسایل حمام مانند کابینت روشویی، کاسه روشویی و توالت فرنگی و... آزاد می گذارد. انتجاب نوع درب برای کابین دور دوشی نیز بسیار مهم است. درب های کشویی برای فضاهای محدود ایده آل می باشد.

کابین دور دوشی سه گوش

کابین دوش سه گوش مناسب ترین انتخاب برای حمام های کوچک می باشد، این نوع کابین ها جایگزین مناسبی برای کابین های دور دوشی مربع و یا مستطیل شکل می باشند. کابین های دور دوشی چهارضلعی اغلب دارای یک یا دو درب کشویی هستند و بهترین گزینه برای حمام های بزرگ و جادار می باشند زیرا وجود یک درب اضافی مشکلی ایجاد نمی کند.

کابین دور دوشی چند ضلعی

کابین های دور دوشی چند ضلعی در گوشه ی حمام نصب می شوند و یک طرف کابین از طرف دیگر طولانی تر می باشد. این نوع کابین در بین مشتریان بسیار محبوب است زیرا برای ابعاد مختلف دیوار در هر دو طرف امکان پذیر می باشد.

انواع درب های کابین دور دوشی

بعد از انتخاب نوع کابین دوش باید در مورد انواع درهای کابین دوش نیز فکر کنید و بهترین درب را متناسب با فضای حمام خود انتخاب کنید.

درب های لولا دار

درهای لولادار داخل حمام باز می شوند و فضای زیادی را اشغال می کنند. معمولا این نوع درها برای حمام های بزرگ و جادار مناسب هستند.

درب های محوری

این نوع درب های محکم روی یک مکانیسم پین در بالا و پایین قاب درب می چرخند و به داخل حمام باز می شوند. درهای محوری فضای کمتری اشغال می کنند و برای حمام های کوچک نیز مناسب هستند.

درب های کشویی

درب های کشویی با یک طرف ثابت و یک طرف اختیاری و به صورت منحنی و یا صاف در بازار موجود می باشند. درهای کشویی به عنوان یک راه حل درصرفه جویی از فضا، بسیار عالی به نظر می رسند.

درب های سفارشی

این نوع درها سریع ترین روند رشد را در فضای داخلی دارند. زیرا به شما این امکان را می دهند تا یک راه حل منحصربه فرد برای فضای خاص خود ایجاد کنید. کابین های دور دوشی با درهای سفارشی برای حمام های بزرگ و تبدیل فضاهای غیر قابل استفاده و چالش بر انگیز به یک محفظه دوش بسیار زیبا مانند زیر سقف شیب دار بسیار ایده آل می باشند.

ضخامت شیشه کابین دوش

همه ی کابین های دوش از شیشه های خمیری ساخته می شوند که به عنوان شیشه ی ایمنی شناخته شده اند. شیشه های کابین دور دوشی ضخامت های مختلف دارند و این امر بر قیمت آن تاثیر می گذارد. کابین های دوش ارزان قیمت اغلب از شیشه ی چهار میلی متری ساخته شده اند. در هنگام استفاده از این نوع درب ها اصلا احساس خوبی نمی کنید . کابین های دور دوشی با ضخامت شش میلی متری گران تر هستند اما به طور قابل توجه ای مقرون به صرفه می باشند. توجه داشته باشید که ضخامت شیشه تنها نشانگر کیفیت لولا، چرخ و طراحی نیست. معمولا بر روی شیشه های استاندارد یک پوشش موثر و نامرعی است که به عنوان یک مانع حفاظتی پایدار بر روی سطح شیشه ای عمل می کند و باعث کاهش رنگ آمیزی از آب سخت و و رسوبات شیمیایی بر روی شیشه شده و شیشه نیز آسان تر تمیز می شود.

همیشه محصولات مارک را در مقایسه با واردات ارزان قیمت انتخاب کنید. زیرا این محصولات خدمات پس از فروش مطمئن و گارانتی دارند. کابین های دور دوشی با برند بلومیس دارای خدمات پنج سال گارانتی مطلق و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

نجمه (دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398)

سلام شما کرمان نمایندگی دارین؟

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
info[at]Bloomis-co.com