منو
چهارشنبه, 11 بهمن 1396
بازدید : 2863
نظرات : 0

اهمیت کابین های دوش شیشه ای

وقتی در مورد یک حمام رویایی فکر می کنید اولین و مهم ترین چیزی که در ذهن ما شکل می گیرد، فضای دوش گیری حمام است . دوش ، قلب هر حمام بوده ورضایت شما بسیار مهم می باشد زیرا شما با دوش گرفتن می توانید خستگی یک روز و شب کاری را از خود دور کنید. اگر دوش حمام شما به طور مناسبی طراحی شده باشد، نه تنها از حمام کردن لذت می برید بلکه دوست دارید تا هر روز حمام کنید .

حمام چیزی بیش تر از یک چهار دیواری با لوله کشی آب گرم و سرد می باشد . حمام اگر درست طراحی شود، می تواند به محل استراحت تبدیل شود . طراحی دوش یک عامل محرک در جهت تغییر و بازسازی حمام های امروزه می باشد . کاشی ها ، موزاییک و انواع تجهیزات حمام با توجه به بودجه مورد نیاز متناسب با آخرین فناوری های روز انتخاب شود .

کابین دور دوشی چیست ؟

کابین دوش ، یک محوطه ی دوش کامل با پنل پشتی و جلویی می باشد بنابراین تمام سطوح داخلی آن ضد آب می باشد . به این معنا که نیازی به کاشی کردن دیواره های پشتی ندارد .

امروزه در اکثر کشورها به جای وان های جاگیر و اشغال کننده فضا از پاراوان های مخصوص دوردوشی استفاده می شود . این پاراوان ها هیچ گونه اختلاف سطحی را در حمام ایجاد نکرده و تنها دور فضای دوش ، توسط کابین های شیشه ای پوشانده می شود .

هدف از کابین دوش چیست؟

هدف از اجرای کابین دوش و دور دوشی در حمام ها و سرویس ها ، عدم پاشیدن آب به اطراف و همچنین حفظ حریم خصوصی و شخصی انسان ها می باشد . در صورت استفاده از کابینت دوش و دوردوشی ،در طول استحمام ، آب های کثیف به اطراف پاشیده نخواهد شد و همچنین بخار آب به سمت سقف هدایت شده و در نتیجه محیط حمام مرتب و تمیز خواهد بود.

نکات مناسب در هنگام  خرید کابین دوردوشی :

- انتخاب کابین متناسب با ابعاد حمام

- به قطعاتی که در قسمت های متحرک کابین دوش و دوردوشی استفاده می شوند بیشتر دقت کنید تا از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها باشد .

- میزان ایزولاسیون و عدم درز آب و بخار ، یکی دیگر از فاکتورهای مهم در انتخاب کابین می باشد. البته بیشتر این درزگیری ها در هنگام نصب و توسط نصاب انجام می شود . 

- چسب ، فتیل و لاستیک های مورد استفاده در کابین های دور دوشی اهمیت زیادی دارند . در صورت استفاده از مصالح لاستیکی و درزگیر درجه 2 و یا نامناسب ، سیستم کابین دوش به سرعت خراب شده و لاستیک ها تغییر رنگ می دهند

-رنگ مورد استفاده در پروفیل ها و قسمت های آلومینیومی کابین دوش باید دارای کیفیتی باشد که در طول زمان تغییر رنگ نداده و تیره و کدر نشود .

- حتما گارانتی و خدمات شرکت ارائه دهنده پاراوان را مورد بررسی قرار دهید تا در آینده با مشکل مواجه نشوید .

دور دوشی ، پاراوان با برند بلومیس از شیشه سکوریت استفاده می کند . شسشه سکوریت در واقع حافظ انرژی گرمایشی و عایق رطوبتی می باشد . علاوه بر آن شیشه سکوریت حمام قابلیت زیبا بخشی زیادی دارد .

دوردوشی و پاراوان با برند بلومیس دارای 5 سال گارانتی مطلق و 10 سال خدمات می باشد .

 

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
info[at]Bloomis-co.com