منو
ﺳﻪشنبه, 17 بهمن 1396
بازدید : 3031
نظرات : 0

راهنمای خرید کابین دوش

در خانه های کوچکی که سرویس بهداشتی و حمام دارای فضایی مشترک هستند ، پاراوان یا کابین های دوردوشی مناسب ترین انتخاب برای جدا کردن فضای حمام از سرویس بهداشتی می باشند . برای اغلب این کابین های دور دوشی درهای کشویی و یا تاشو طراحی می شود که برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند.

امروزه کابین های دوردوشی مختلف با کاربردهای متنوع در بازار موجود می باشد که شما می توانید متناسب با فضای حمام خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. البته که کابین های دوردوشی می توانند انتخاب خوبی برای طیف گسترده ای از حمام ها باشند ولی فراموش نکنید که فاکتور اصلی فضا می باشد.

چقدر فضا دارید ؟

اندازه ی کابین دور دوشی مناسب ، به اندازه ی سرویس بهداشتی و فضای حمام شما بستگی دارد . ابتدا بطور دقیق فضای زمینی موجود و ارتفاع فضا را اندازه گیری و محل قرار گرفتن کابین را مشخص کنید . سپس در مورد یک پاراوان مناسب فکر کنید. بهتر است در انتخاب کابین بیشتر دقت کنید و کابینی را انتخاب کنید که جای زیادی را اشغال نکند تا فضای کافی برای تجهیزات و دیگر وسایل سرویس بهداشتی باقی بماند.

محل قرار گرفتن کابین دوش نیز بسیار مهم است . تلاش کنید تا حد امکان محل قرار گرفتن کابین جدید درست در جای دوش قدیمی باشد ، زیرا دیگر نیازی به لوله کشی نیست و محل قرار گرفتن شیرآب گرم و سرد مشخص می باشد.

کابین های ساده :

اتاقک های حمام ساده مربع و مستطیل شکل از بهترین انواع کابین ها برای فضاهای کوچک می باشند . این اتاقک ها تنها دارای دوش هستند و امکانات دیگری ندارند.

کابیین های پیشرفته :

امروزه کابین های دوردوشی پیشرفته و مجهز با طراحی های شیک و جذابی در بازار موجود می باشند که می توانند سرویس بهداشتی شما را رویایی سازند. این نوع پاراون ها از لحاظ ساختاری بسیار متنوع می باشند.

 مهم ترین ویژگی این کابین ها این است که علاوه بر اینکه فضای زیادی را اشغال نمی کنند ، به سیستم های جکوزی، جت های مختلف ماساژ ، سونا و .....مجهز می باشند.

انواع درهای کابین دوردوشی

درهای کشویی :

این نوع درها برای کابین های دور دوشی در حمام های کوچک توصیه می شوند . زیرا در عین حال که کاربردی و مناسب هستند فضای زیادی را نیز اشغال نمی کنند.

درهای محوری و لولایی :

این نوع درها در دو نوع راست باز شو و چپ باز شو موجود می باشند . این درها فضای زیادی را اشغال کرده و برای سرویس های بهداشتی بزرگ مناسب هستند.

درهای تاشو :

این نوع درها نیز برای حمام هایی که فضای کافی برای باز شدن درهای محوری در آن وجود ندارد مناسب ترین هستند.

کابین دور دوشی حمام های کوچک :

اگرچه حمام های کوچک می توانند مشکل ساز باشند ولی شما می توانید با استفاده از طراحی هوشمندانه فضایی شیک ، جادار و کاربردی درست کنید . اگر فضای کافی برای یک وان کامل ، محوطه ی حمام و دوش جداگانه ندارید ، کابین دوردوشی مناسب ترین گزینه است.

فضای محدود نباید خلاقیت ما را نیز محدود کند زیرا می توان حمام های کوچک را نیز به بهترین شکل طراحی کرد . گوشه ی حمام مناسب ترین مکان برای نصب کابین دوش می باشد . زیرا آنها به راحتی به گوشه ها و دهانه هامتصل می شوند و کم ترین فضا را اشغال می کنند.

 کابین دور دوشی پشت شیشه ای با درهای منحصر به فرد کشویی یک انتخاب ایده آل برای حمام های کوچک بشمار می رود . مقاوم بودن در برابر زنگ زدگی ، شیردوش دستی با کیفیت بالا ، سردوش قابل تنظیم ودرب های کشویی از جمله ویژگی این کابین ها بشمار می آیند.

کابین دور دوشی حمام های متوسط و بزرگ :

کابین دوش مستطیل شکل پشت شیشه ای می تواند یک انتخاب مناسب برای حمام های بزرگ باشد . شکل مستطیل کابین، فضای بیشتری را برای دوش گرفتن به شما می دهد و درب های کشویی دسترسی به کابین را آسان می کند. این نوع کابین با دیگر وسایل براق و مدرن جلوه ی ویژه ای به حمام شما خواهد داد.

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
info[at]Bloomis-co.com