منو
شنبه, 30 اردیبهشت 1396
بازدید : 14133
نظرات : 0

روش های از بین بردن بوی بد توالت فرنگی

چرا توالت بو میده؟ علت بوی بد توالت فرنگی در خانه چیست؟ چگونه می توان بوی بد توالت فرنگی را از بین برد؟

برای هر کس حداقل یک بار این سوالات پیش امده است!

راه و روش هایی برای از بین بردن بوی بد توالت انتشار یافته در توالت و  در فضای خانه که ناشی از نشت گاز سمی و گاز فاضلاب است وجود دارد . خوب سوال این است که چرا توالت فرنگی بو میدهد؟ علت بوی توالت فرنگی یا فاضلاب نشان دهنده نشت گاز سمی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به داخل منزل است. این بو می‌تواند دائمی باشد و یا فقط در زمان‌های مختلفی به مشام برسد. بوی بد فاضلاب می تواند گاها بسیار غلیظ باشد و یا بوی رقیقی داشته باشد. سعی کرده ایم در این مقاله مهمترین راهکارها برای رفع بوی توالت فرنگی را بیان کنیم.

 

راهکاری برای از بین بردن بوی بد توالت

 

 راه اول : برای رفع سریع بوهای نامطبوع مکان هایی مثل توالت، هیچ چیز مانند چوب کبریت کارساز نیست. برای این کار کافی است یک یا چند کبریت را روشن و سپس خاموش کنید. گوگردی که از سوختن چوب کبریت آزاد می شود، بوهای ناخوشایند را جذب و خیلی سریع از بین می برد.

 راه دوم :  علت بو دادن توالت فرنگی می تواند متفاوت باشد ولی برای رفع بوی بد توالت فرنگی می توانید یک کیلو آهک را با 10 لیتر آب مخلوط کرده بعد از چند ساعت آن را تکان داده و از صافی بگذرانید و صاف کرده آن را نه برای مدتی کوتاه برای مدتی دراز در دستشویی تخلیه نمایید.

 راه سوم : ترکیب نمک و جوش شیرین، محلول بسیار قوی و از بین‌برنده بوی توالت فرهنگی است. یک لیوان نمک و یک لیوان جوش‌شیرین را به همراه یک کتری آب‌جوش به داخل چاه فاضلاب بریزید تا از بیرون زدن بوی نامطلوب آن جلوگیری کنید.

 راه چهارم: از بین بردن بوی بد توالت فرنگی  ۱/4 تا یک دوم پیمانه جوش شیرین را در فاضلاب بریزید. 1/2 پیمانه سرکه سفید هم به آن بیفزایید. و آنهارا در فاضلاب بریزید و درب فاضلاب را بپوشانید.

توالت فرنگی های bloomis دارای 5 سال گارانتی مطلق و 10 سال خدمات می باشد.

بد نیست نگاهی به مطالب زیر داشته باشید!

نصب توالت فرنگی

نظافت توالت فرنگی

نظافت و تمیز کردن سرویس بهداشتی با نوشابه

راهکارهایی برای نظافت حمام دستشویی توالت فرنگی

توالت فرنگی یا توالت شرقی کدام بهتر است

انواع توالت فرنگی

ساختمانی به شکل توالت فرنگی

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
info[at]Bloomis-co.com