منو
شنبه, 18 خرداد 1398
بازدید : 3051
نظرات : 1

شلف حمام و سرویس بهداشتی، به سادگی به فضای خود نظم دهید!

اغلب در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی، فضای مناسب دیوار پشت توالت فرنگی فراموش می شود ولی بهتر است با نصب یک شلف دیواری ساده از این فضا برای گذاشتن اکسسوری ها، دکوری های زیبای و گیاهان مناسب حمام بهترین بهره را ببرید.

فراموش نکنید که در طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی باید علاوه بر در نظر گرفتن زیبایی و رعایت اصول بهداشتی، حس آرامش را نیز در نظر بگیرید. در هنگام دکوراسیون و طراحی حمام باید بسیار دقیق باشید و دقیقا بدانید که برای تکمیل دکوراسیون خود به چه چیزهایی نیاز دارید. لوازم جانبی مختلف زیادی مانند کابین دوردوشی، کابینت روشویی، توالت فرنگی، شلف ها و... از جمله ضروریات مهم دکوراسیون حمام محسوب می شوند.

احتمالا همه افراد قفسه بندی و شلف را در حمام دوست دارند، چراکه آنها می توانند انواع وسایل آرایشی و بهداشتی خود را بر روی آنها قرار بدهند و مانع بهم ریختگی و بی نظمی فضای حمام و سرویس بهداشتی شوند. بیشتر طراحان و دکوراتورها معتقدند قفسه بندی و شلف ها از جمله جزئیاتی هستند که می تواند فضای حمام و سرویس بهداشتی را کارآمدتر کرده و دکوری زیبا را به نمایش بگذارد.

 

انواع شلف های دیواری در بالای توالت فرنگی در حمام و سرویس بهداشتی

 

ذخیره سازی و مهارت مرتب کردن لوازم آرایشی و بهداشتی، حوله حمام و دیگر وسایل ضروری حمام یکی از قانون های طلایی طراحی حمام و اصول جهانی می باشد. قفسه و کابینت ها بسیار مهم هستند چون آنها می توانند به شما در مرتب کردن حمام کمک کنند. پس بهتر است علاوه بر شلف ها به روشویی کابینتی و آینه های کابینت دار فکر کنید. زیرا بیشتر های روشویی های کابینتی باز دارای چندین قفسه می باشند. شما می توانید لوازم آرایشی و بهداشتی، حوله ها و دیگر وسایل خود را در درون این قفسه ها قرار دهید.

علاوه بر این وجود وسایل گوناگون در حمام و داشتن ظاهری زیبا، به شلف ها این امکان را می‌دهد که بتوانند زیبایی خود را به رخ قفسه های بی‌رنگ و روح حمام بدهند. شلف های فلزی ضدزنگ برای محیط‌های که رطوبت زیادی دارند، بسیار مناسب هستند. این شلف ها دارای روکشی ضدزنگ بوده و دوام بالایی دارند.

دکوراتورها توصیه می کنند با استفاده از فضای فوق العاده در پشت و اطراف توالت فرنگی، فضای ذخیره سازی حمام خود را به حداکثر برسانید. در مطلب امروز بلومیس به شما نشان خواهیم داد که چگونه با نصب قفسه ها، شلف ها، نردبان ها و موارد دیگر، فضای ذخیره سازی مناسب درحمام خود ایجاد کنید.

 

لوازم جانبی مختلف زیادی مانند کابین دوردوشی، کابینت روشویی، توالت فرنگی، شلف ها و... از جمله ضروریات مهم دکوراسیون حمام محسوب می شوند. با استفاده از فضای فوق العاده در پشت و اطراف توالت فرنگی، فضای ذخیره سازی حمام خود را به حداکثر برسانید. ذخیره سازی و مهارت مرتب کردن لوازم آرایشی و بهداشتی، حوله حمام و دیگر وسایل ضروری حمام یکی از قانون های طلایی طراحی حمام و اصول جهانی می باشد.

 

شلف شیشه ای دیواری

 

شلف شیشه ای دیواری

 

فضای مناسب برای لوازم آرایشی و بهداشتی در حمام لازم و ضروری است. شلف های شیشه ای دیواری می تواند راه حل این مسئله باشد. در تصویر بالا، طراح به زیبایی شلف های شیشه ای را برروی دیوارپوش زیبای حمام و در کنار قفسه های چوبی نصب کرده است. این شلف های شیشه ای دیواری شیک توانسته است فضای ذخیره سازی اضافی را در حمام ایجاد کند. اگر در دکوراسیون حمام خود فضایی مناسب برای قرار دادن لوازم آرایشی و بهداشتی ندارید، تنها چند ساعت لازم است تا این شلف های شیشه ای زیبا را نصب کنید.

 

شلف های دیواری با کمک چوب طبیعی

 

شلف دیواری به کمک چوب درخت

 

مطمئن نیستید با شاخه های چوبی درختان شکسته شده در خانه، چه کاری می توانید انجام دهید؟ همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، شلف های سفید به کمک شاخه های درخت بر روی دیوار نصب شده اند. شما نیز می توانید از آنها برای نصب شلف داخل حمام استفاده کنید و از زیبایی این ترکیب فوق العاده و خاص لذت ببرید. لازم است به کمک مته و پیچ این شاخه ها را به شلف ها متصل کنید. با قرار دادن اکسسوری ها و لوازم دکوری زیبا و رنگی بر روی این شلف های دیواری، به فضای حمام خود روح و جانی تازه ببخشید.

 

شلف های شیشه ای دیواری شیک می تواند فضای ذخیره سازی اضافی را در حمام ایجاد کند. با قرار دادن اکسسوری ها و لوازم دکوری زیبا و رنگی بر روی این شلف های دیواری، به فضای حمام خود روح و جانی تازه ببخشید. فضای ذخیره سازی و نگهداری وسایل در هر فضایی بسیار مهم و کاربردی است.

 

شلف های دیواری چوبی

 

شلف دیواری چوبی

 

همواره طراحی حمام های کوچک چالش و مشکلات زیادی را به همراه دارد. شما باید در مورد چگونگی استفاده از هر یک مربع اینچ فضای بیشتر فکر کنید زیرا طراحی مناسب حمام های کوچک آنها را بزرگتر و مدرن تر نشان می دهد. معمولا حمام های کوچک، فضای ذخیره سازی مناسبی نیز ندارند. نگران نباشید این مشکل با کمی خلاقیت قابل حل شدنی است و راه حل های آن حتی می تواند در برخی اوقات به زیبا تر شدن دکور و طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی خانه شما کمک کند. همانند تصویر بالا، نصب شلف های دیواری متعدد در بالا و قفسه های مربعی کوچک در اطراف توالت فرنگی می تواند راه حل این چالش باشد. هرکسی می داند فضای ذخیره سازی و نگهداری وسایل در هر فضایی بسیار مهم و کاربردی است، زیرا علاوه بر اینکه که یک دکور به شمار می آید، مانع بهم ریختگی و بی نظمی فضا ی حمام و سرویس بهداشتی می شود به ویژه هنگامی که فضا کوچک و وسایل جانبی حمام زیاد باشد.

 

شلف نردبانی در کنار توالت فرنگی

 

شلف نردبانی در کنار توالت فرنگی

 

اگر در حمام خود توالت فرنگی دارید ، احتمالا فضای زیادی را از دست داده اید! چراکه توالت فرنگی جای زیادی می گیرد و از فضای بالایی آن نیز معمولا استفاده ای نمی شود. ممکن است به نظر احمقانه باشد، اما یک شلف نردبانی در کنار توالت فرنگی، راه حل ذخیره سازی کامل است. از شلف نردبانی به عنوان یک نقطه برای قرار دادن مجلات، چند رول اضافی دستمال توالت، دستمال مرطوب و دیگر لوازم آرایشی و بهداشتی حمام استفاده می شود. شما نیز می توانید یک نردبان مناسب را تهیه کرده و مطابق با دکوراسیون حمام خود آن را رنگ بزنید. همانند تصویر بالا، ترکیب دیوارآبی، شلف نردبانی سبز و توالت فرنگی سفید در کنار هم بسیار جذاب و چشمگیر است.

 

شلف های شیک سفید و دیوار پوش رنگی

 

شلف های شیک سفید و دیوار پوش رنگی

 

کنتراست شلف با دیوار پشتی آن می تواند بسیار جذاب و بی نظیر باشد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، شلف سفید با کاغذ دیواری آبی دیوار پشت شلف، کنتراست و تضاد زیبایی ایجاد کرده است و می تواند براحتی هر بیننده ای را شگفت زده کند. شما نیز می توانید به آسانی به کمک یک تصویر زمینه زیبا، نوار اندازه گیری و چندین ابزار دستی یک شلف شیک و رنگی بسازید.

 

نصب شلف های دیواری متعدد در بالا و قفسه های مربعی کوچک در اطراف توالت فرنگی می تواند راه حل چالش کمبود فضای ذخیره سازی باشد. شلف نردبانی به عنوان یک نقطه برای استقرارمجلات، چند رول اضافی دستمال توالت، دستمال مرطوب و دیگر لوازم آرایشی و بهداشتی حمام استفاده می شود. کنتراست شلف با دیوار پشتی آن می تواند بسیار جذاب و بی نظیر باشد.

 

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info[at]Bloomis-co.com