منو
ﺳﻪشنبه, 18 مهر 1396
بازدید : 4296
نظرات : 0
مدیر سایت

مدل های جدید کاغذ دیواری برای حمام و دستشویی

سرویس بهداشتی یکی از فضاهایی است که در طول روز ممکن است بارها مورد استفاده ما قرار گیرد. از این رو رعایت نکاتی برای زیبا سازی توالت و حمام با یکسری تغییرات کوچک و کم هزینه می توان به سادگی دکوراسیون آن را متحول کرد و فضایی زیبا را به ارمغان آورد. علاوه بر نور پردازی حمام و دستشویی و استفاده از توالت ، روشویی کابینتی و دکورهای مرغوب و از جنس و مارک عالی زیباسازی دیوارها نیز میتواند در دکوراسیون حمام و دستشویی شیک و زیبا به ما کمک کند.

استفاده از کاغذ دیواری در سرویس بهداشتی علاوه بر اینکه جذابیت خیره کننده ای را به سرویس بهداشتی شما هدیه می دهد بیشتر برای کسانی پیشنهاد می شود که از وسایل خانه شان خوب نگهداری می کنند زیرا در هرصورت نمی توان انکار کرد که دوام کاشی و سرامیک در محیط های مرطوب قطعا بیشتر از کاغذ دیواری است. اما کاغذ دیواری های ضد رطوبت که امروزه در بازار وجود دارند می توانند برای چند سال دوام قابل قبولی داشته باشند و جلوه ای بی نظیر در فضای شما ایجاد کنند ضمن اینکه به راحتی قابل تعویض و نصب مجدد هستند و دردسرهای نصب کاشی و سرامیک را ندارند ولی باید در نگهداری آنها دقت بیشتری به خرج دهید.شاید برای خیلی ها تعجب آور و غیر قابل باور باشد که بتوان برای روکش کردن دیوارهای حمام از گزینه ای به غیر از کاشی استفاده کرد. اما امروزه استقبال از محصولات تولیدی کاغذ دیواریهای دستشویی ، توالت حاکی از چیز دیگری است.

کاغذ دیواری های مخصوص حمام و دستشویی از درجه دوام و مقاومت بالایی در مقابل رطوبت، بخار و حرارت موجود در حمام و دستشویی برخوردار است و از این لحاظ هیچ جای نگرانی وجود ندارد و جای خالی کاشی های دیواری به هیچ عنوان احساس نمی شود.

بزرگترین مزیتی که از نظر زیبایی شناسی می توان برای کاغذ دیواری در نظر گرفت تنوع و تازگی است چون هنوز هم برای مصرف کنندگان ایرانی کاشی و سرامیک برای دیوارهای سرویس بهداشتی انتخاب اول است و خیلی معدود هستند کسانی که برای دیوارهای حمام و دستشویی خانه خود روی کاشی ضربدر بزنند و کاغذ دیواری را انتخاب کنند. همین تازگی است که باعث میشود کاغذ دیواری، چشم هر کسی را به سمت خود خیره کند و زیبایی دکوراسیون داخلی حمام را صد برابر بیشتر نشان دهد.

شایدیکی از دلایلی که هنوز اقبال عمومی نسبت به کاغذ دیواری چندان زیاد نیست، عدم اطمینان مردم نسبت به کاغذ دیواری است. مردم هنوز باور ندارند که کاغذ دیواری در عمل هم توان حضور در فضایی پر بخار و پر رطوبت مثل حمام را دارد یا فقط اینها تبلیغات تولیدکنندگان این کاغذهای تزیینی است. کمی زمان می برد که این حس اطمینان مصرف کننده جلب بشود و باید دید نتیجه و بازخوردها چگونه پیش می رود، آینده همه چیز را روشن می کند.

حتی اگر به استفاده از طرح های گرافیکی علاقه دارید می توانید در کنار استفاده تجهیزات مدرن در سرویس بهداشتی تان از کاغذ دیواری با طرح های گرافیکی، استفاده کنید. نمونه ای از این سبک را در عکس زیر میبینید

اگر استفاده از کاغذ دیواری پر نقش و نگار و ظریفی را دوست دارید و در عین حال می خواهید برای مدت طولانی تری آن را حفظ کنید میتوانید نیمه پایینی دیوار سرویس بهداشتی را که در معرض شستشو و رطوبت بیشتری است با کاشی های زیبا و براق بپوشانید و نیمه بالایی را از یک کاغذ دیواری ظریق و زیبا استفاده کنید و برای کامل شدن  زیبایی از روشویی های کابینتی مرغوب بلومیس در کنار یک آینه ظریف تزئینی با حاشیه های تراش کاری شده بر روی دیوار استفاده کنید.

اگر به سبک تلفیقی یا روستیک علاقه داشته باشید دکوراسیون سرویس بهداشتی که در عکس زیر آمده را می پسندید. استفاده از کاغذ دیواری سیاه و سفید با طرح درختان و صفحه روشویی چوبی و سنک کاسه ای سیاه رنگ فضایی جنگلی و روستیک را ایجاد کرده است.

همچنین استفاده از یک رنگ جذاب و شاد بهاری برای کاغذ دیواری سرویس بهداشتی فضایی پر جنب و جوش ایجادمیکند نمونه ای از این طرح را در عکسی که در ادامه قرار داده ایم ببینید. در کنار استفاده از این رنگهای شاد میتوان برای جلوگیری از شلوغی، روشویی، آینه، حوله و قرنیز سرویس بهداشتی رابا رنگ سفیددر نظر گرفت.

از شما دعوت می کنیم در ادامه چند عکس دیگر درباره دکوراسیون داخلی چند مدل حمام و دستشویی را ببینید که با کاغذ دیواری تزیین و دیزاین شده اند.

 

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
آخرین نظرات کاربران
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info[at]Bloomis-co.com