منو
ﺳﻪشنبه, 08 اسفند 1396
بازدید : 5784
نظرات : 0

نمونه هایی از کابینت روشویی مناسب حمام

 

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توانید ظاهر و سبک حمام خود را به روز کنید؟

روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد، کافیست که تصمیم بگیرید. شما باید به طراحی و دکوراسیون حمام بیشتر توجه کنید تا فضایی آرامبخش و مدرن داشته باشید. بهتر است برای شروع، وسایلی مانند کابینت روشویی، کابین دوردوشی، سینک روشویی و ....را انتخاب کنید البته قبل از آن حتما فضای حمام را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که هرگز نباید فضا ی حمام را خیلی شلوغ نکنید زیرا مانع آرامش و راحتی شما می شود.

کابینت روشویی و کابین دوردوشی از مهم ترین و کاربردی ترین وسایل ضروری حمام می باشند. زیرا در عین مفید بودن بر زیبایی حمام می افزایند. ما در اینجا بیشتر بر روی کابینت روشویی تاکید داریم.

انتخاب نوع و سبک کابینت روشویی به دکوراسیون شما بستگی دارد. هنوز افرادی هستندکه طرح های سنتی را ترجیح می دهند ولی امروزه بیشتر مردم به سبک های مدرن و خاص علاقه دارند.

در ادامه به نمونه هایی از دکوراسیون حمام با کابینت روشویی توجه کنید.

-این حمام دارای فضایی بزرگ با نور طبیعی فوق العاده است. کابینت روشویی بزرگ با سینک روشویی دوبل از ویژگی های موثر و کاربردی حمام می باشد. آینه با قاب های چوبی زیبا بر جذابیت حمام افزوده است.

-طراح از کابینت روشویی چوبی با کانتر تاپ کوارتز در حمام استفاده کرده است. سینک های روشویی روسنگی و آینه هایی با قاب های چوبی کاملا با فضای حمام مطابقت دارد.

-کابینت روشویی چوبی با رنگ قهوه ای تیره و سینک های دوبل زیرسنگی با فضای حمام مناسب است. آینه بزرگ بالای کابینت روشویی حمام را روشن تر کرده و فضا بزرگ تر به نظر می رسد.

از دیگر ویژگی های مهم این حمام، نصب کابین دوردوشی می باشد.

-کابینت روشویی با کانتر سنگ مرم، نقطه ی کانونی حمام می باشد. رنگ سبز نعنایی کابینت روشویی جذابیت حمام را دو چندان کرده است.

-کابینت روشویی چوبی با کانتر تاپ سنگی سفید و سینک های دوبل زیر سنگی بسیار چشم نواز و دلنشین است. طراح برای روشن تر شدن فضا از آینه و مهتابی های عمودی استفاده کرده و لوستر طلایی، فضای حمام را پر زرق و برق نشان می دهد.

-طراح با انتخاب کابینت روشویی دیواری با کانتر تاپ سنگ مرمر بهترین استفاده را از فضای حمام کرده است. تن سفید خالص وسایل آرامبخش است.

-کابینت روشویی مرمرکاملا با کانتر تاپ سنگی مطابقت دارد. سینک های روشویی دوبل بر روی کابینت قرار می گیرد. طراح بدلیل فضای باز روی کانتر توانسته دو قفسه ی بلند و شیک بر روی کانتر نصب کند. قفسه ها جنبه ی کاربردی و دکوری دارند.

-حمام با کابینت روشویی چوبی قهوه ای تیره، کانتر تاپ سنگی و کف و دیوار سفید به نظر جذاب و خیره کننده است. طراحی و دکوراسیون تا حدودی به روز و خاص می باشد.

-لامپ های کوچک و پر نور سقفی با کابینت روشویی چوبی تیره و آینه بزرگ بالای کابینت فضایی کاملا آرامبخش و منحصر به فرد ایجاد کرده است.

-از ویژگیهای مهم این حمام استفاده از کابینت روشویی سفید با کانتر تاپ سنگی، شیرآلات برنجی، آینه های قدی و لامپ های دیواری که نمونه ای از حمام کلاسیک است.

-کابینت روشویی و کانتر تاپ چوبی با سینک روشویی شیشه ای و شیر آلات دیواری با فضای بزرگ حمام مطابقت دارد. این یک طراحی مدرن و یونیک می باشد.

 

 

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
info[at]Bloomis-co.com