منو
شنبه, 29 دی 1397
بازدید : 1665
نظرات : 0

چگونه حمام های مستر خود را لوکس و زیبا کنیم؟

از آنجا که حمام مستر از بخش های خصوصی هر خانه محسوب می شود بنابراین طراحی و دکوراسیون حمام های مستر باید به گونه ای باشد که افراد منزل بعد از یک روز کاری خسته کننده بتوانند در هنگام استفاده از آن احساس آرامش داشته و خستگی روزانه خود را به در کنند.

لوازم جانبی لوکس، سرویس مبلمان و ابزارهای طراحی دکوراسیون داخلی حمام گروهی از تجهیزاتی است که کاربرد آنها در حمام‌های معمولی کمتر است و معمولاً در حمام‌های شخصی و حمام اتاق مستر بیشتر دیده می شود. معروف‌ترین ابزار این گروه شامل روشویی کابینتی، کاسه روشویی، کابین دور دوشی، توالت فرنگی و سایر کابینت‌های نگهداری مواد آرایشی بهداشتی مانند سرویس آینه و اکسسوری حمام می باشد.

 

امکانات حمام های مستر لوکس

 

حمام های مستر لوکس امروزی تنها مکانی برای دوش گرفتن به حساب نمی آیند. طراحان دکوراسیون داخلی با گسترده تر کردن این فضا و اضافه کردن امکانات بسیاری به آن، این بخش از خانه را به فضایی برای استراحت کردن و آرامش یافتن، تبدیل کرده اند. با ما همراه باشید تا بدانید چگونه می توانیم حمام های مستر لوکس و زیبا داشته باشیم؟

 

حمام مستر حمامی است که در اتاق اصلی خانه قرار دارد و همانند اتاق مستر، از سایر حمام‌های خانه، بزرگ‌تر می‌باشد. لوازم جانبی لوکس، سرویس مبلمان و ابزارهای طراحی دکوراسیون داخلی حمام گروهی از تجهیزاتی است که کاربرد آنها در حمام‌های معمولی کمتر است و معمولاً در حمام‌های شخصی و حمام اتاق مستر بیشتر دیده می شود. این تجهیزات به طراحی دکوراسیون داخلی حمام مستر کمک شایانی می‌کنند و در بهینه سازی فضای حمام نیز نقش بسزایی دارند.

 

کاسه روشویی زیبا با طراحی متفاوت

 

امکانات حمام های مستر لوکس

 

کاسه روشویی زیبا با طراحی متفاوت از لوازم جانبی ملزوم در دکوراسیون حمام های مستر لوکس محسوب می شود. در سال های اخیر استفاده از انواع متفاوت مدل های کاسه روشویی و کابینت روشویی، طراحی و دکوراسیون های متفاوت و مدرنی را برای حمام مستر به وجود آورده است. انتخاب مدل های کاسه روشویی شیک و مدرن تاثیر بسزایی در دکوراسیون حمام مستر دارد تا آنجایی که می توان با انتخاب کاسه روشویی های جدید و متفاوت فضای داخلی حمام مستر را به طور کلی تغییر داد.

کاسه روشویی بالا نمونه ای زیبا از یک کاسه روشویی با لب های گرد و ازجنس سرامیک می باشد. طراحی مدرن این کاسه روشویی تضاد جذاب و بسیار چشمگیری با روشویی کابینتی سنتی ایجاد کرده است. روشویی کابینتی چوبی و قاب چوبی با طراحی متفاوت آینه بالای روشویی، طراحی این حمام مستر را به سبک سنتی نزدیک کرده است. کاسه روشویی سرامیکی در برابر سایش، شکستگی و رطوبت بسیار مقاوم است و تمیز کردن آن نیز آسان می باشد. کابینت های کوچک روشویی کابینتی بهترین مکان برای نگهداری از وسایل آرایشی و بهداشتی در حمام می باشد و مانع از به هم ریختگی و بی نظمی در حمام مستر می شود.

 

وان حمام گرداب

 

امکانات حمام های مستر لوکس

 

طراحی ایده‌آل برای دکوراسیون داخلی و انتخاب وان حمام در تمام خانه‌ها مهم است و باید به آن اهمیت ویژه‌ای داد. هر روز انواع مدل های جدید وان شیک و مدرن در طرح و رنگ های مختلف به بازار عرضه می شوند که توسط هنرمندان مشهور جهان طراحی شده و توسط برندهای معتبر جهانی تولید می شوند. این محصولات با استفاده از مواد با کیفیت بالا و در نتیجه تغییرات شگفت انگیز در طرح و با شکل های زیبا و بسیار شیک تولید می شوند. آنها می توانند جذابیتی عالی برای حمام شما ایجاد کنند و جلوه ای شگفت انگیز به آن بدهند. وان حمام گردابی تقریبا یکی از مهمترین قسمت های هر حمام مستر محسوب می شود. برای بسیاری از صاحب‌ خانه‌ ها برداشتن یک کتاب و رفتن به وان حمام گردابی، به‌ ویژه در زمستان، یک تجربه بی‌نظیر محسوب می‌شود. در خرید وان حمام ابتدا به کیفیت توجه کنید بعد به قیمت چون در صورت پشیمانی تقریبا راه برگشتی وجود ندارد و در صورت تعویض وان حمام گرداب با مشکلات عدیده ایی روبرو خواهید شد خصوصا مدل هایی که اطراف آنها سنگ کاری و کاشی کاری شده باشد.

 

نور طبیعی

 

امکانات حمام های مستر لوکس

 

پنجره های بزرگ در حمام های مستر که اغلب با نام پنجره های آسمان یاد می شوند، از اهمیت زیادی برخوردار هستند. زیرا این پنجره ها علاوه بر اینکه به تهویه حمام کمک زیادی می کنند، بدلیل تابش نور طبیعی زیاد، برزیبایی و جذابیت سبک دکوراسیون و المان های مدرن حمام مستر می افزاید. در حمام مستر تصویر بالا، دو پنجره بزرگ قرار دارد. تابش نور زیاد و کافی به فضای این حمام مستر، احساس آرامش و شادابی را به کاربر القا می کند. رنگ سبز دریایی دیوارها، فضای حمام را زیبا و جذاب کرده است. این رنگ در کنار لوازم جانبی سفید حمام مانند: روشویی کابینتی، وان و... جذابیت بیشتری پیدا کرده و به فضای حمام حس و حالی سنتی و معاصر داده است.

 دکوراسیون سبز و سفید یکی از زیباترین و کاربردی ترین ترکیب ها در فضایی مانند حمام و سرویس بهداشتی است زیرا با موضوع پاکیزگی و طراوت رابطه ای نزدیک دارد. سفید که مظهر پاکی و تمیزی است و سبز هم رنگ طبیعت سرسبز و شاداب، بنابراین از لحاظ مفهومی نیز چنین ترکیبی بازخورد بسیار خوبی در حمام و سرویس بهداشتی خواهد داشت. علاوه بر این رنگ سفید در تعادل ترکیب با سبز، احساس راحتی و آرامش را ایجاد می کند.

 

سونا و حمام بخار

 

امکانات حمام های مستر لوکس

 

سونا و حمام بخار همانند استخر ها می توانند در خانه های معمولی حضور داشته باشند، البته این نوع فضاها بیشتر در حمام های مستر لوکس مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر تصمیم دارید در خانه تان یک سونا بسازید،  باید بدانید این فضا دارای تاسیسات و زیر ساخت های مخصوصی است که حتما قبل از ساخت خانه باید به آن ها پرداخت. سونا را می توان در کنار فضای حمام هم مکان یابی کرد و با کمی تغییر در ساختار وان های حمام هم می شود از آن ها به عنوان جکوزی استفاده کرد.

ظرافت و شفافیت شیشه در کنار سختی و صلابت دیوارپوش سنگی سبز کابین دوش تضاد دلنشینی را در فضا حکم فرما می کند و فضایی منعطف و در عین حال متعارف با مصادیق زیبایی شناسی را در اختیار شما قرار می دهد. در فضایی مانند جکوزی و یا سونا بهتر است از رنگ های روشن استفاده شود چرا که این رنگ ها آلودگی را زود تر نشان می دهند و همین مسئله باعث می شود تا تمیزی فضا در اولویت باشد.

 

کاسه روشویی زیبا با طراحی متفاوت از لوازم جانبی ملزوم در دکوراسیون حمام های مستر لوکس محسوب می شود. برای بسیاری از صاحب‌ خانه‌ ها برداشتن یک کتاب و رفتن به وان حمام گردابی، به‌ ویژه در زمستان، یک تجربه بی‌نظیر به شمار می آید. تابش نور زیاد و کافی به فضای این حمام مستر، احساس آرامش و شادابی را به کاربر القا می کند.

 

حوله خشک کن

 

امکانات حمام های مستر لوکس

 

حوله خشک کن یک نوع رادیاتور است که بدلیل حجم کمی که اشغال می کند برای فضاهایی مانند حمام، سرویس های بهداشتی و آشپزخانه که دارای رطوبت بالاهستند، قابل نصب و مناسب می باشد. سیستم های حوله خشک کن مدرن می توانند به عنوان تکنولوژی ای مدرن، جایگزین سیستم های گرمایشی سنتی شوند. این تجهیزات بدلیل ظاهر زیبایی که دارند علاوه بر دکوراسیون حمام مستر یا آشپزخانه در گرمایش داخلی نیز نقش اساسی ایفا می کنند و می توانند دمای محیط را بالابرده و از رطوبت بالای محیط و قارچ و کپک زدگی نیز  جلوگیری کنند. از حوله خشک علاوه بر خشک کردن حوله ها می توان در خشک کردن دستمال و لباس های کوچک که فضای بیشتری را اشغال نمی کنند استفاده کرد.

حوله خشک کن های الکتریکی دارای المنت های الکتریکی کم توانی هستند که باعث گرم شدن لوله ها می شود .نوع دیگر حوله خشک کن ها به صورت هیدرونیکی هستند. این نوع حوله خشک کن ها نیز با استفاده از جریان سیال گرفته از سیستم گرمایشی کار می کنند و دقیقا مثل رادیاتور عمل می کنند ، به همین دلیل برای انتخاب و خرید حوله خشک کن ها باید سیستم گرمایش مرکزی را در نظر گرفت.

 

نشیمن راحت

 

امکانات حمام های مستر لوکس

 

شما باید فضایی را در حمام مستر برای استراحت اختصاص بدهید. بهترین انتخاب می تواند صندلی بلند، کاناپه و یا حتی صندلی های کوچک باشد. مطمئنا این نشیمن های کوچک می توانند برای رفع خستگی بعد از دوش بسیار مفید باشند. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید این نشیمن های کوچک و جادار بسیار راحت و دنج به نظر می رسند. فضای زیر این نشیمن ها می تواند مکان مناسبی برای نگهداری از وسایل آرایشی و بهداشتی باشد. همچنین این نشیمن های کوچک علاوه بر اینکه بسیار کاربردی هستند، می توانند بر زیبایی دکوراسیون حمام نیز تاثیر گذار باشند.

 

دوش های لاکچری

 

امکانات حمام های مستر لوکس

 

امروزه کابین های دوش های مجهز بسیار محبوب شده و در استایل های متفاوتی وجود دارد که اکثر آنها شیشه ای هستند. درهای شیشه ای می توانند جلوه مدرنی به حمام بدهند و علاوه براین به دلیل شفافیت، فضای حمام را ازدید بصری بزرگتر نشان می دهند. دوش های حمام جدید نه تنها لذت استحمام را افزایش می دهند بلکه به کاستن آب مصرفی نیز کمک می کنند.
در تصویر حمام مستر بالا، طراح از انواع دوش های مدرن توکار، دوش باران ساز و دوش ماساژور در این کابین دوش لاکچری استفاده کرده است. در اجرای دوش ها بصورت توکار، شما مانند سیستم های دوش رایج کنونی حمام، شیرآلات را بر روی دیوار نمی بینید. با این کار اجزای اصلی شیر درون دیوار پنهان هستند و این باعث می شود که سرامیک های کار شده در سطح دیوار بیشتر به چشم آید. سر دوش باران ساز نام محصولی است که بوسیله آن قطرات آب بدون گسستگی مثل یک باران تند بر بدن مینشنند. این دوش هوای محیط را با آب دوش مخلوط کرده، فشار مطلوبی به آب میدهد و حالت طبیعی باران را شبیه سازی می کند.  دوش‌ها ماساژور با نصب بر روی دیوار، در چندین جهت آب را بر روی بدن می پاشند و حس ماساژ را به شما القا می کنند و آرامش بیشتری به شما می بخشند. این دوش ها علاوه بر عملکرد منحصر به فرد خود، حمام شما را از دیگران متمایز می کند و به آن زینت می‌بخشد.

 

شومینه 

 

امکانات حمام های مستر لوکس

 

نصب شومینه گازی در حمام مستر باعث می شود زمان بیشتری را برای استراحت و رفع خستگی درحمام بمانید و ازآن لذت ببرید. این شومینه های گازی زیبا علاوه بر اینکه می توانند به نقطه کانونی جذاب حمام مستر شما تبدیل شوند، به عنوان یک منبع گرمای مناسب نیز به شمار می آیند. اگر کف حمام مستر شما از جنس سنگ مرمر و گرانیت پوشیده شده، بهتر است از سیستم گرمایش تابشی برای گرم کردن کف حمام خود استفاده کنید. سیستم گرمایش از کف، یکی از ویژگی های ویژه حمام های مستر لوکس و مدرن بوده که سیستمی تمیز و راحت است. اگرچه گرمایش از کف فضای مشخصی ندارد، اما برای گرم کردن کف پا گرمای دلپذیری دارد. در مجموع دو نوع گرمایش از کف وجود دارد، یکی گرمایش از کف برقی یا الکتریکی و دیگری به وسیله لوله های آب. صرفه جوئی در مصرف انرژی، ایجاد گرمای یکنواخت در فضا، استفاده بهتر از فضا، ایمنی و آسایش، هماهنگ با تمام پوشش های کف و سهولت نصب از مزایای مهم و شاخص سیستم گرمایشی می باشد.

 

 سیستم های حوله خشک کن مدرن می توانند به عنوان تکنولوژی ای مدرن، جایگزین سیستم های گرمایشی سنتی شوند. نشیمن های کوچک و راحت می توانند برای رفع خستگی بعد از دوش بسیار مفید باشند. دوش های حمام  مدرن و جدید نه تنها لذت استحمام را افزایش می دهند بلکه به کاستن آب مصرفی نیز کمک می کنند. سیستم گرمایش از کف، یکی از ویژگی های ویژه حمام های مستر لوکس و مدرن بوده که سیستمی تمیز و راحت است.

 

  

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info[at]Bloomis-co.com