منو
پنجشنبه, 20 اردیبهشت 1397
بازدید : 1492
نظرات : 0
مدیر سایت

کابینت روشویی دیواری

کابینت روشویی دیواری علاوه بر جلوه ای که به سرویس بهداشتی می دهد، از لحاظ کاربردی هم بسیار مفید هستند. کابینت های دستشویی معمولا برای نگهداری مواد آرایشی ، حوله ها، و تمامی وسایل بهداشتی دیگر استفاده می شود تا هم به آسانی در اختیار مصرف کننده قرار بگیرند و هم از شلوغی و بهم ریختگی سرویس بهداشتی جلوگیری کنند. کابینت روشویی تغییر قابل توجهی در دکوراسیون  داخلی سرویس بهداشتی ایجاد می کند اما انتخاب از بین مدل های بسیار زیاد و متنوع آنها می تواند چالش برانگیز و سخت باشد.

کابینت روشویی دیواری، گاهی اوقات "روشویی معلق" نامیده می شود. در زمان های گذشته از کابینت های روشویی دیواری بیشتر در محیط های تجاری و صنعتی مانند رستوران ، بیمارستان، هتل و غیره استفاده می گردید. اما چندین سال است که روشویی کابینتی دیواری در برنامه های مسکونی نیز بسیار محبوب شده است.

در حقیقت، اگر ما نگاهی به روند جستجوی گوگل داشته باشیم، می بینیم که کابینت روشویی شناور و دیواری در حال حاضر محبوب تر از همیشه در سراسر جهان است، که واقعا در سال 2009 تا به حال از آنها بسیار حمایت شده است. حمایت جهانی از کابینت های روشویی دیواری برای دوستداران این سبک از روشویی ها بسیار هیجان انگیز است، اما چرا امروزه روشویی های کابینت دیواری مورد استقبال زیاد مردم قرار گرفته اند؟ کابینت های روشویی دیواری چه تاثیری در آینده طراحی حمام ها خواهند داشت.؟

چرا روشویی کابینتی دیواری در بین مردم بیشتر محبوب است؟

کابینت روشویی

 

اساسا، محبوبیت محبوبیت را افزایش می دهد، و به عنوان چیزی که بارها و بارها به تصویب می رسد، مردم بیشتر و بیشتر به این نتیجه دلخواه اعتماد می کنند، این روند تا زمانی ادامه می یابد که یک نمونه ی جدید با سبکی کاملا متفاوت جایگزین نمونه ی قدیمی شود. خب، مردم بیشتر تمایل دارند تا "چیز جدید شگفت انگیزی" را بخواهند، زیرا باعث ایجاد احساس تعلق می شود. اما در هر چیزی جرقه ی اولیه خیلی مهم است زیرا باید بتواند اعتماد افراد را به خود جلب کند. در مورد روشویی کابینت دیواری، این جرقه احتمالا ظاهر منحصر به فرد، آینده نگری و ظرافت آن است. هنگامی که آنها در صحنه ظهور کردند، هیچ نمونه و سبک دیگری از کابینت روشویی دیواری در بازار وجود نداشت که بتواند جایگزین مناسبی برای روشویی دیواری باشد. آنها تنها به دلیل ظاهرشان متفاوت بودند، بدون اینکه تفاوت چندانی با دیگر روشویی ها داشته باشند.

 

نکته دیگر در مورد کابینت های روشویی دیواری، قابلیت سفارشی بودن آنها است. از آنجا که آنها  بر روی دیوار نصب می شوند، شما می توانید مکان آن را به دلخواه خود انتخاب کنید. از این گذشته چون روشویی های دیواری بر روی دیوار نصب می شوند و لازم نیست که روی یک سطح پایدار و مسطح قرار بگیرند ، تولید کنندگان و طراحان خلاق می توانند بر روی آنها طرح و سبک های خاص و منحصر به فردی را اجرا کنند.

 

کابینت های روشویی به دلیل مدولار بودن به آسانی بر روی فضای داخلی دیوار حرکت می کنند. علاوه بر این روشویی های کابینت دیواری از روشویی های پایه دار بسیار سبک تر هستند. توصیه می شود برای نصب روشویی های دیواری از افراد ماهر و متخصص کمک بگیرید زیرا فریم های روشویی باید درست تنظیم شده و به لنگرهای قوی متصل گردد. اما با وجود این، شما می توانید به آسان آنها را از مکانی به مکان دیگر انتقال دهید. با توجه به روش های نصب و راه اندازی منحصر به فرد، اغلب کابینت های روشویی دیواری حتی از مدل های معمولی کابینت روشویی محکم تر هستند و در محیط مرطوب مقاومت زیادی از خود نشان می دهند.

یکی دیگر از مزایای مهم کابینت های روشویی دیواری، حجم فضایی است که می تواند در حمام شما آزاد باشد. فضای اضافی آزاد در حمام دو هدف مهم را دنبال می کند:

* ایجاد حمام بزرگتر

*داشتن فضای بیشتر برای سازماندهی و نگهداری لوازم آرایشی و بهداشتی

 

امروزه در حمام های مدرن از وسایلی مانند کابین دور دوشی، وان حمام،توال فرنگی و کابینت روشویی و... استفاده می شود. و از آنجاییکه معمولا حمام ها کوچک هستند در نتیجه فضای خالی زیادی برای رفت و آمد باقی نمی ماند. نصب کابینت های روشویی دیواری در افزایش فضای حمام نقش بسزایی را ایفا می کنند. همچنین شما می توانید یک سبد مناسب در فضای زیر روشویی دیواری قرار دهید و از آن برای نگه داری از لوازم آرایش، بهداشتی و حوله ها استفاده کنید. یا شما می توانید این فضا را به طور کامل پر نکنید، زیرا باعث ایجاد توهم بیشتر حمام می شود. احساس می کنید حمام شما بزرگتر از اندازه واقعی است و می توانید فضای راحت تر و آرامش بخش بیشتری داشته باشید.

 

 

 

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
آخرین نظرات کاربران
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info[at]Bloomis-co.com