منو
شنبه, 24 شهریور 1397
بازدید : 1873
نظرات : 1
مدیر سایت

11 مدل کاسه روشویی جدید در طراحی حمام های مدرن

در سال های اخیر استفاده از انواع متفاوت مدل های کاسه روشویی و روشویی کابینتی، طراحی و دکوراسیون های متفاوت و مدرنی را برای حمام و سرویس های بهداشتی به وجود آورده است. انتخاب مدل های کاسه روشویی و روشویی کابینتی شیک و مدرن تاثیر بسزایی در حمام و سرویس بهداشتی دارد تا آنجایی که می توان با انتخاب کاسه روشویی های جدید و متفاوت فضای داخلی حمام و سرویس بهداشتی را به طور کلی تغییر داد.

در طراحی های جدید کاسه روشویی و کابینت روشویی، طراحان علاوه بر زیبایی به کاربردی بودن آن نیز پرداخته اند. جنس بدنه مقاوم و زیبایی در کنار طراحی کاربردی، از جمله مهمترین ویژگی های کاسه روشویی و روشویی کابینتی ایده آل در حمام سرویس بهداشتی می باشد.

 

کاسه روشویی

 

همانطور که در مقالات قبل گفتیم روشویی کابینتی وکاسه روشویی از مهمترین ارکان فضای سرویس بهداشتی محسوب می شوند. در واقع کاسه های روشویی زیبا و شیرآلات خیره کننده عاملی هستند که با انتخاب صحیح آن ها به سادگی می توانید جلوه ی خاصی به فضای دکوراسیون سرویس بهداشتی ببخشید. اگر چه کاسه روشویی برای شستن دست و صورت استفاده می شود و کارآیی ساده ای دارد ولی با این وجود جنس و رنگ و طرح کاسه روشویی می تواند روی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی تاثیرگذار باشد. کاسه روشویی های جدید، زیبا و شیک بیشتر از آنکه به عنوان یک عنصر کاربردی برای حمام طراحی شوند، اغلب به عنوان یک وسیله جانبی زیبا می تواند نقطه کانونی سرویس بهداشتی شما باشند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی کاسه روشویی حمام وسرویس بهداشتی به اشکال مختلف تولید می شوند. از مدل های مرسوم کاسه روشویی های گرد و کاسه شکل با طرح ها و رنگ های مختلف گرفته تا کاسه روشویی های مدرن با لبه های تیز، که هر کدام ویژگی ها و مشتریان خاص خود را دارند. شما نیز مطمئنا در بسیاری از خانه های دوستان و آشنایان به آنها برخورد کرده اید. در ادامه مقاله نمونه هایی از انواع مدل های کاسه روشویی را به شما معرفی می کنیم.

 

کاسه روشویی سرامیکی

 

کاسه روشویی تصویر بالا، نمونه ای شیک از کاسه روشویی روسنگی است که بر روی روشویی کابینتی قرار می گیرد. طراح با انتخاب کاسه روشویی سرامیکی سفید بر روی روشویی کابینتی باز با صفحه کابینت سنگی، سرویس بهداشتی را ساده و در عین حال شیک دکور کرده است. شیرآلات مدرن و بلند با این مدل کاسه روشویی هماهنگ است. لبه های گسترده در پشت کاسه روشویی،  مکان مناسبی برای صابون و دیگر موارد کوچک سرویس بهداشتی است. طراح با نصب آینه در بالای روشویی کابینتی، باعث افزایش دید بصری سرویس بهداشتی شده است.

 

کاسه روشویی تخت

 

کاسه روشویی را انتخاب کنید که در حمام و سرویس بهداشتی بازتاب دهنده باشد. امروزه کاسه های روشویی در انواع و مدل های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند تا مصرف کننده بتواند کاسه روشویی متناسب با نوع دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی خود انتخاب کند. اگر دکوراسیون حمام شما الهام گرفته از هنراست (طراحی هنری) یک سینک کاسه ای سنگی طبیعی می‌تواند با سبک دکوراسیون حمام شما هماهنگ تر باشد.

در تصویر بالا، کاسه روشویی تخت و سنگی با شیرآلات مدرن به نقطه کانونی این حمام زیبا تبدیل شده اند. فراموش نکنید کاسه روشویی های روسنگی دقیقا برعکس کاسه روشویی های تو سنگی عمل می کنند و زیبایی خود را به رخ دیگران می کشند. انواع مدل های کاسه روشویی های روسنگی به محض قرار گرفتن در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی سریعا نگاه ها را بخود جذب کرده و کلاس کار را بالا می برد.

 

کاسه روشویی

 

طراح برای تکمیل دکوراسیون حمام بالا، کاسه روشویی سرامیکی مستطیلی را بر روی روشویی کابینتی خاکستری با صفحه کابینت سنگی سفید قرار داده است. این مدل کاسه روشویی مدرن برای حمام هایی با سبک معاصر و کلاسیک بسیار مناسب است. شیرآلات شیک و بک اسپلش زیبا پشت آن بر زیبایی و زرق و برق کاسه روشویی افزوده است.

 

کاسه روشویی

 

کاسه روشویی گرد برنز در تصویر بالا همانند مجسمه قهرمانان، سحرانگیز است. این مدل کاسه روشویی شیک بسیار درخشان و ضخیم است. طراح با سلیقه این حمام مدرن، با انتخاب شیرآلات جدید و خاص زیبایی کاسه روشویی را به رخ کشیده است. روشویی کابینتی چوبی، بک اسپلش سنگی و قاب چوبی آینه دکور این حمام زیبا را تکمیل کرده است.

 

کاسه روشویی  مرمر

 

کاسه روشویی بالا نمونه ای زیبا از یک سینک روشویی یکپارچه است. صفحه کابینت، کاسه روشویی و بک اسپلش مرمر، طراحی این حمام زیبا را به سبک مدرن نزدیک کرده است. آینه ی بالای روشویی کابینتی و شیرآلات براق بر زیبایی کاسه روشویی افزوده است. صفحه کابینت مرمر با ظرافت کلاسیک خود حمام و سرویس بهداشتی شما را فوق العاده زیبا می کند و زمانیکه با کاسه روشویی و دکوراسیون جدید ترکیب شود واقعا شگفت انگیز است. محبوبیت صفحه کابینت و کاسه روشویی مرمر روز به روز  افزایش می یابد و یکی از انتخاب های کلاسیک با کیفیت برتر می باشد. صفحه کابینت سنگ مرمر طیف غنی از رنگ دارد و زیبایی آن غافلگیر کننده است.

 

کاسه روشویی

 

کاسه روشویی بالا نمونه ای زیبا از یک کاسه روشویی با لب های گرد و ازجنس پرسلان می باشد. طراح برای دکوراسیون این حمام بزرگ، روشویی کابینتی دوبل با صفحه کابینت چوبی انتخاب کرده است. روشویی کابینتی چوبی و قاب چوبی آینه های بالای روشویی، طراحی این حمام را به سبک سنتی نزدیک کرده است. کاسه روشویی نقطه کانونی حمام محسوب می شود.

 کاسه روشویی پرسلان در برابر سایش، شکستگی و رطوبت بسیار مقاوم است و تمیز کردن آن نیز آسان می باشد. کابینت های کوچک روشویی کابینتی بهترین مکان برای نگهداری از وسایل آرایشی و بهداشتی در حمام می باشد و مانع از به هم ریختگی و بی نظمی در حمام و سرویس بهداشتی می شود.

 

کاسه روشویی

 

کاسه روشویی بالا نمونه ای از انواع مدل های کاسه روشویی بزرگ روسنگی است. طراح، این حمام بزرگ را با روشویی کابینتی باز، کاسه روشویی سرامیکی روسنگی، نورپردازی عالی و شیرآلات مدرن به خوبی دکور کرده است. آینه ها تابش نور طبیعی داخل حمام را به خوبی منعکس می کنند و فضای حمام را دلباز و روشن تر نشان می دهند. روشویی کابینتی باز از انواع مدل های جدید روشویی کابینت دار است که طرفداران زیادی دارد. زیرا روشویی های کابینتی باز در حمام های بزرگ و کوچک زیبا و بسیار کاربردی هستند و با طراحی و دکوراسیون های سنتی، معاصر و مدرن مطابقت دارند. آنها می توانند جذابیتی عالی برای حمام شما ایجاد کند و جلوه ای شگفت انگیز به آن بدهند.

 

کاسه روشویی

 

در تصویر بالا، کاسه روشویی با سطوح متخلخل و لبه های نادرست را مشاهده می کنید که یک نمونه ی عجیب و غریب و خاص از کاسه روشویی به شمار می آید. کاسه روشویی سنگی به گونه ای طراحی شده که به نظر می رسد از کف جنگل گرفته آمده و به زیبایی با دیگر عناصر طبیعی حمام هماهنگ شده است. درب چوبی، شیرآلات قدیمی، روشویی کابینتی سنگی، صفحه کابینت و قاب چوبی آینه همه در کنار هم بسیار رویایی و سبکی روستایی را القا می کند.

 

کاسه روشویی

 

این مدل کاسه روشویی نیز در حد خود زیبا و متفاوت است. این مدل کاسه روشویی از کاشی های کوچک موزاییکی ساخته شده که چند سانتی متر بالاتر از صفحه کابینت قرار می گیرد و دور لبه ی بالا و پایین کاسه روشویی طلایی است. بک اسپلش سنگی و شیرآلات شیک و براق، زیبایی این کاسه روشویی را دو چندان کرده است. شما نیز می توانید با نصب آینه در بالای روشویی کابینتی، دید بصری حمام خود را افزایش دهید.

 

کاسه روشویی

 

این مدل کاسه روشویی هم در داخل صفحه کابینت قرار می گیرد و هم یک کمی از صفحه کابینت بالاتر است. این کاسه روشویی دارای لبه ای گرد است تا  آب درون کاسه روشویی قرار گیرد. طراح با انتخاب روشویی کابینتی و کاسه روشویی با تن های رنگ نزدیک به هم، دکوراسیون حمام را زیباتر کرده است. شیرآلات و دیوار کوب برنز انتخابی مناسب برای این سبک از طراحی می باشد. آینه بزرگ بالای روشویی فضای حمام را بزرگ و دلباز نشان می دهد.

همانطور که قبلا گفتیم ذخیره سازی و مهارت مرتب کردن لوازم آرایشی و بهداشتی، حوله حمام و دیگر وسایل ضروری حمام یکی از قانون های طلایی طراحی حمام و اصول جهانی می باشد. شما نیز می توانید با انتخاب این مدل روشویی کابینتی، فضایی مناسب برای نگهداری از وسایل بهداشتی و آرایشی خود داشته باشید.

 

کاسه روشویی

 

این کاسه روشویی مدرن و تمیز به سادگی نقطه کانونی این حمام زیبا با دکوراسیون تیره شده است. طراح با انتخاب شیرآلات زیبا و دستگیره های هندسی بر روی صفحه کابینت سنگی شکلاتی، دکوراسیون این حمام را زیبا و منحصربه فرد کرده است.

 

 

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
آخرین نظرات کاربران
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info[at]Bloomis-co.com