منو
چند ایده ساده برای تزیین دستشویی، توالت و حمام

تقریبا بیشتر ما به دکور دستشویی و حمام بی تفاوت هستیم. یا شاید به قدری این اتاق ها کوچک هستند که جایی برای تزئین آنها باقی نمی ماند. اما بد نیست با همان عناصر موجود، این اتاق ها را نیز به زیبایی دکور کنیم تا شخصیت و هویت تازه ای به خود بگیرند. 

 

کابینت و کابینت روشویی یک ضرورت!

 

استفاده از کابینتهای ضد اب و مرغوب برای توالت، توالت فرنگی، کابینت روشویی در حمام و دستشویی یک اصل ضروری است که علاوه بر حفظ نظم فضایی زیبا به محیط دستشویی و حمام شما میبخشد. بهترین انتخاب برای شما استفاده از کمد کابینت یا روشویی کابینتی کوچک است ، چون فقط یک قفسه بندی در دار و محفظه بندی شده است که می تواند در حمام های کوچک از خیس شدن حوله  و بهم ریختگی وسایل جلوگیری کند و نمایی زیبا به حمام شما ببخشد. در سرویسهای بهداشتی و دستشویی نیزهمین مساله صدق میکند . انتخاب روشویی و روشویی های کابینت دار  مناسب با فضای شما میتواند نقش مهمی را درطراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی شما به بهترین وجه ممکن داشته باشد. با در نظر گرفتن این موارد شما می توانید با توجه به دکوراسیون و ساختار معماری حمام و سرویس بهداشتی یک  قفسه بندی ایده آل را در نظر بگیرید.

 
 

 

 توجه به  توالت فرنگی ، دوردوشی و شیرآلات شیک و مرغوب

 

از موارد غیر قابل انکار که استفاده از توالت فرنگی، دودوشی و شیر آلات مرغوب و زیبا است که میتواند نقش بسزایی در زیبایی حمام و دستشویی شما داشته باشد. 

 
 

 

به ترکیب رنگ ها توجه کنید

 

انتخاب رنگ مناسب برای توالت یا حمام و توجه به هارمونی رنگها در کنار هم می تواند بیشتر از آنکه فکر کنید در زیبایی محیط توالت یا حمام شما تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال اگر از رنگ آبی به عنوان رنگ غالب برای دستشویی و حمام استفاده می کنید، بهتر است لوازم جانبی حمام کابینت روشویی، کاسه روسنگی و ... را در رنگ های سفید و سبز انتخاب کنید تا تجربه ای جذاب داشته باشید.

 

 

 

از رنگهای تیره استفاده نکنید

 

استفاده از کاشی های قهوه ای، بنفش تیره و به طور کلی رنگ های خیلی تیره در دستشویی و حمام مناسب نیست، اما اگر کاشی ها را قهوه ای تیره انتخاب کردید، ما به شما پیشنهاد می دهیم تا لوازم جانبی حمام مانند کابینت روشویی، کاسه روسنگی،وان ،آینه و جامسواکی و ... را با ترکیبی از رنگ های سفید و نقره ای انتخاب کنید. همچنین سنگ سفید براق گزینه ای عالی برای کف حمام است تا دکوراسیون حمام شما زیبا و چشم نواز باشد.

 

 

از وسایل تزیینی کوچک استفاده کنید

 

استفاده از عروسکهای فانتزی کوچک یا مجسمه های کوچک می تواند جذابیت خاصی به محیط دستشویی شما ببخشد. شمامی توانید انها را بر روی کابینت روشویی، توالت فرنگی و یا شلف های روی دیوار قرار دهید. 

 

 

کفپوش حمام و دستشویی و نقشی مهم


نکته های مهم در مورد کف حمام و دستشویی، بهداشت و امنیت است. کفپوش سرامیک هم امنیت و بهداشت را حفظ می‌کند و هم باعث می‌شود حمام شما بزرگ‌تر جلوه کند.

 

 

تاثیر شگفت انگیز آینه 


هرگز تاثیر استفاده از آینه در حمام ودستشویی را فراموش نکنید. سعی کنید بهترین آینه و شیشه را انتخاب کنید. جنس های نامناسب، بعد از مدتی پر از خش و لکه می شود و زیبایی را از بین می برد. دستی به سر و روی آینه حمام بکشید. اگر آینه سالم است، قاب جدیدی برای آن تهیه کنید اما اگر قسمت هایی از آن دچار زنگ زدگی شده و زیبایی خود را از دست داده آن را دور بیندازید و این بار آینه ای متفاوت با قابی مقاوم در برابر آب انتخاب کنید. آینه هایی که در طرح ها و شکل های مختلف برش خورده اند زیبایی خاصی به حمام شما می دهند.

 
 

از گلها و گیاهان استفاده ببرید

 

گذاشتن گلدانی کوچک از گل های طبیعی یکی از راه حل های خوب زیباتر کردن حمام و دستشویی است. رنگ گلدان را همرنگ با کاشی هاو رنگ گل ها را با در نظر گرفتن هارمونی کلی رنگ ها انتخاب کنید. مثلا اگر کاشی ها آبی است، گل های ارکیده بنفش بسیار زیبا و عالی هستند. اگر به علت نداشتن نور کافی در توالت، دستشوییی و حمام امکان نگهداری گل طبیعی را ندارید، بهتر است از  از گلهای طبیعی مخصوصی که در سایه و با نور کم هم می توانند رشد کنند، استفاده کنید. همچنین گلدانهای کوچک گل مصنوعی نیز می توانند به زیبایی دستشویی یا حمام شما کمک زیادی کنند.

 

 

نور پردازی حمام  یک اصل مهم

 

از آنجا که حمام و دستشویی معمولا پنجره ای رو به بیرون با نمایی زیبا ندارند، نورپردازی این مکان ها از مهم ترین ابزارهای یک دکوراسیون خوب محسوب می شود.  لامپ های سقفی را در جاهایی که نور بیشتری لازم دارد، مثلا در کنار قفسه، وان حمام، کابینت روشویی وکابین دوردوشی نصب کنید. بعضی از طراحان لوستر را توصیه می کنند زیرا نه فقط بر روشنایی بیشتر حمام بلکه بر ظاهر زیبا و لوکس حمام نیز کمک می کنند.

 

 

حوله سفید

 

برای انتخاب حوله ها هیچ رنگی به اندازه سفید، زیبا نیست. رنگ سفید احساس تمیزی و شفافیت را به بیننده انتقال میدهد . رنگ سفید حوله ها، حمام و دستشویی را زیباتر می کند. 

 

 

استفاده از خوشبوکننده ها

 

خوشبوکننده های هوا را از دستشویی و حمام بیرون نیاورید، اما جایی برای آنها پیدا کنید که زیاد در چشم نباشند. بوهای خیلی تند را هم انتخاب نکنید. ترکیب این بوها با بوی شوینده ها و… تمام تاثیر خوشبوکننده را از بین می برد.

 

 

 فضاساز پارچه ای

 

پرده حمام را تعویض کنید. انتخاب یک پرده جدید برای حمام، روشی سریع اما تاثیرگذار برای تغییر دادن حال و هوای حمام است. اگر پرده پارچه ای و ضدآب مناسبی پیدا نکردید، می توانید از آویزهای پلاستیکی و رنگی برای زیبا کردن فضای حمام استفاده کنید. بهترین میله برای آویز پرده حمام نیز همان میله های لوله ای شکل با گیره های مدور است.

 

میتوانید درصورت تمایل ببینید!

توالت فرنگی های bloomis

نصب توالت فرنگی

نظافت توالت فرنگی

اصول کلی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

پارامترهای انتخاب کابینتهای حمام و روشویی کابینتی

در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info[at]Bloomis-co.com