منو
شنبه, 28 مهر 1397
بازدید : 1987
نظرات : 0
مدیر سایت

بهترین مدل های روشویی کابینتی شیک و جذاب

حمام وسرویس بهداشتی از مکان های مهم در هر خانه ای محسوب می شود بنابراین فضای حمام و سرویس بهداشتی باید از نظر زیبایی و بهداشتی مورد توجه قرار بگیرد. روشویی کابینتی تکمیل کننده زیبایی دکوراسیون حمام های لوکس و سرویس بهداشتی است و اولین چیزی که در نگاه اول توجه هر فردی را به سوی خود جلب می کند طرح و رنگ روشویی کابینتی وکاسه روشویی حمام است بنابراین بهتر است شما در انتخاب مدل روشویی کابینتی بیشتر دقت کنید. فراموش نکنید که روشویی کابینتی حمام خود را به گونه ای انتخاب کنید که دارای فضایی زیاد و مناسب باشد تا بتوانید لوازم آرایشی و بهداشتی خود را در کابینتها جای دهید.

روشویی کابینتی، کاسه روشویی وکابین دوردوشی از مهم ترین و کاربردی ترین وسایل ضروری حمام می باشند. زیرا در عین مفید بودن بر زیبایی حمام می افزایند. ما در اینجا بیشتر بر روی روشویی کابینتی تاکید داریم. انتخاب نوع و سبک روشویی کابینتی به دکوراسیون شما بستگی دارد. هنوز افرادی هستندکه طرح های سنتی را ترجیح می دهند ولی امروزه بیشتر مردم به سبک های مدرن و خاص علاقه دارند.

انتخاب رنگ مناسب روشویی کابینتی حمام وسرویس بهداشتی ازدیگر نکات مهمی است که شما باید در هنگام خرید به آن توجه کنید. اگر دوست دارید تا فضای حمام و سرویس بهداشتی شما روشن و دلباز باشد، بهتر است از روشویی کابینتی هایی با رنگ روشن انتخاب کنید. و اگر کابینت های روشویی با رنگ تیره را در فضای حمام وسرویس بهداشتی ترجیح می دهید بهتر است سایر وسایل جانبی حمام نظیر کاسه روشویی، توالت فرنگی، وان، حوله و کاشی سرویس بهداشتی و … را از بین رنگ های روشن انتخاب نمایید.

 

بهترن مدل های روشویی کابینتی شیک و جذاب

 

قبل از انتخاب روشویی کابینتی بهتر است کمی به نوع دکوراسیون مورد علاقه خود فکر کنید. اگر سبک دکوراسیون مدرن از سبک های مورد علاقه شماست و به پیچیدگی دکوراسیون های دیگر علاقه ای ندارید بهتر است در حمام خانه خود هم از سبک شیشه ای یا سرامیکی استفاده کنید که دارای طرح های ساده به شکل مربع یا مستطیل هستند ولی اگر سبک دکوراسیون حمام شما کلاسیک است، بهتر است از متریال های سنگ مرمر یا از جنس سایر سنگ های طبیعی استفاده کنید و کاسه روشویی و شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی را به رنگ طلایی یا قهوه ای انتخاب کنید.


از آنجا که کابینت روشویی در دکوراسیون حمام نقش بسیار مهمی دارد، لازم است که در انتخاب آن بیشتر دقت کنید. به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از خرید کابینت روشویی نکاتی را در نظر بگیریم. به عنوان مثال، از خودتان سوال کنید که به چه نوع کابینت روشویی نیاز دارید؟ کابینت روشویی بزرگ یا کوچک ؟ چه نوع کاسه روشویی را ترجیح می دهید؟ کاسه روشویی تک یا دوبل؟ معمولا  روشویی کابینتی با کاسه روشویی دوبل، انتخابی ایده آل برای حمام های مستر یا برای فضاهای مشترک یا خانوادگی است.

روشویی کابینت دار از مهم ترین و کاربردی ترین وسایل ضروری حمام و سرویس بهداشتی می باشد. روشویی های کابینتی  علاوه بر جلوه ای که به سرویس بهداشتی می دهد، از لحاظ کاربردی هم بسیار مفید هستند. معمولا از روشویی های کابینت دار برای نگهداری مواد آرایشی ، حوله ها، و تمامی وسایل بهداشتی دیگر استفاده می شود تا هم به آسانی در اختیار مصرف کننده قرار بگیرند و هم از شلوغی و بهم ریختگی سرویس بهداشتی جلوگیری کنند.

در ادامه مطلب نمونه های زیبایی از طراحی حمام هایی با انواع مختلف روشویی کابینتی خواهیم دید، که می توانند الهام بخش طراحی های زیبای شما باشند.

 

روشویی کابینتی، کاسه روشویی وکابین دوردوشی از مهم ترین و کاربردی ترین وسایل ضروری حمام به شمار می روند. قبل از انتخاب روشویی کابینتی بهتر است کمی به نوع دکوراسیون مورد علاقه خود فکر کنید زیرا انتخاب نوع و سبک روشویی کابینتی به دکوراسیون شما بستگی دارد. معمولا روشویی کابینت دار بدلیل مزایای کاربردی زیاد در بین طراحان و مالکان خانه بسیار محبوب می باشد.

 

بهترن مدل های روشویی کابینتی شیک و جذاب

 

رنگ خاکستری روشویی کابینتی، رنگی کلاسیک است که با فضای مدرن حمام همخوانی دارد. صفحه کابینت سنگ مرمر سیاه به زیبایی با روشویی کابینتی ترکیب شده است. این روشویی کابینتی با طراحی شیک، دارای چندین کابینت و قفسه باز می باشد که فضای مناسبی برای حفظ و نگهداری از وسایل آرایشی و بهداشتی را فراهم کرده است. نورپردازی مناسب و نصب آینه های بلند بالای روشویی کابینتی، دید بصری حمام را افزایش داده است.کاسه روشویی زیبا و شیرآلات خیره کننده بر زیبایی کابینت روشویی افزوده است و آن را به نقطه کانونی حمام تبدیل کرده است.

 

بهترن مدل های روشویی کابینتی شیک و جذاب

 

امروزه کابینت های روشویی منحصر به فرد و بسیار شیکی در بازار وجود دارد که به راحتی می توانند طراوت، شادابی و زیبایی را به فضای حمام شما بیاورند. زیرا روشویی کابینتی های جدید وبسیار شیک پتانسیل تبدیل حمام معمولی به یک فضای آرامش بخش و جذاب را به خوبی دارند. هنگامی که شما از این روشویی های کابینتی مدرن استفاده می کنید، آنها به عنوان نقطه کانونی یا بخش مرکزی حمام عمل می کنند و به شما این امکان را می دهند تا یک محیط چشمگیر با حداقل وسایل و لوازم جانبی ایجاد کنید.

روشویی کابینتی فوق العاده شیک بالا برای حمام هایی با دکوراسیون سفید مناسب است. طراح با انتخاب کاسه روشویی دوبل، تلاش کرده تا فضای خالی بیشتری بر روی صفحه کابینت روشویی کابینتی باقی بماند. نورپردازی بی نظیر و آینه افقی بالای رووشویی کابینتی، علاوه بر افزایش دید بصری، زیبایی روشویی کابینتی را دو چندان نشان می دهد. ذخیره سازی و مهارت مرتب کردن لوازم آرایشی و بهداشتی، حوله حمام و دیگر وسایل ضروری حمام یکی از قانون های طلایی طراحی حمام و اصول جهانی می باشد. کشوها و قفسه باز روشویی کابینتی چشمگیر بهترین جا برای نگهداری از لوازم بهداشتی و آرایشی می باشد.

 

بهترن مدل های روشویی کابینتی شیک و جذاب

 

این مدل روشویی کابینتی چوبی با طرح و نقش منحصربه فرد، شاید بتوان گفت که نمونه ای زیبا از روشویی کابینتی های سلطنتی می باشد. مدل روشویی های سلطنتی گزینه های پر طرفدار دیگری هستند که با نام روشویی کلاسیک نیز شناخته می شوند. برای انتخاب این نوع روشویی شما محدودیت های بیش تری نسبت به سایر مدل ها دارید، زیرا نیاز به دکوراسیون کلاسیک خواهید داشت. معولا این مدل ها دارای تزیینات و به رنگ های مشکی و طلایی هستند.

طراح با نصب آینه بزرگ با قاب چوبی بر بالای روشویی کابینتی فضای حمام را بزرگتر نشان می دهد. کاسه روشویی گرد و شیرآلات مدرن بر روی صفحه کابینت سنگی سفید روشویی کابینتی، بسیار چشم نواز و خیره کننده است. اگر چه کاسه روشویی برای شستن دست و صورت استفاده می شود و کارآیی ساده ای دارد ولی با این وجود جنس و رنگ و طرح کاسه روشویی می تواند روی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی تاثیرگذار باشد. کاسه روشویی های جدید، زیبا و شیک بیشتر از آنکه به عنوان یک عنصر کاربردی برای حمام طراحی شوند، اغلب به عنوان یک وسیله جانبی زیبا می تواند نقطه کانونی سرویس بهداشتی شما باشند.

 

بهترن مدل های روشویی کابینتی شیک و جذاب

 

این مدل روشویی کابینتی پایه دار با طراحی زیبا بیشتر برای حمام های زنانه مناسب است. کاسه روشویی ساده با شیرآلات شیک کاملا با روشویی کابینتی روشن همخوانی دارد. تابش نور خورشید و آینه بزرگ بالای روشویی کابینتی، فضای حمام را روشن، دلباز و آرامبخش کرده است.

 

رنگ خاکستری روشویی کابینتی، رنگی کلاسیک است که با فضای مدرن حمام همخوانی دارد. ذخیره سازی و مهارت مرتب کردن لوازم آرایشی و بهداشتی، حوله حمام و دیگر وسایل ضروری حمام یکی از قانون های طلایی طراحی حمام و اصول جهانی می باشد. روشویی های سلطنتی گزینه های پر طرفدار دیگری هستند که با نام روشویی کلاسیک نیز شناخته می شوند.

 

بهترن مدل های روشویی کابینتی شیک و جذاب

 

تقارن، معماری و نور، عناصر کلیدی هستند که باعث می شوند تا این حمام رویایی در نظر کاربران با ارزش باشند. خطوط ساده و تمیز، کنتراست، نورپردازی ساده، فضا و پلان باز و ترکیب رنگ های خنثی و شاخص از ویژگی های مهم و اصلی سبک معاصر می باشد. روشویی کابینتی چوبی دوبل با کفپوش سنگی سفید تضاد و کنتراست زیبایی را ایجاد کرده است. طراح با انتخاب روشویی کابینتی چوبی، صفحه کابینت مرمر و شیرآلات براق کروم این حمام زیبا را ترکیبی از سبک سنتی و معاصر دکور کرده است.

 کشوها و کابینت های کوچک این روشویی زیبا، فضایی کافی برای نگهداری از وسایل آرایشی و بهداشتی را دارد. نورپردازی مناسب و آینه های مورب در افزایش دید بصری و بزرگنمایی این حمام شیک و مدن موثر می باشد. اگرچه طراحی و دکوراسیون حمام با رنگ های سفید و روشن یک راه مطمئن برای بزرگ تر نشان دادن ظاهر حمام های کوچک است اما ممکن است در طولانی مدت خسته کننده شود. طرح کلی این حمام به رنگ سفید می باشد ولی طراح با انتخاب روشویی کابینتی چوبی تیره، روح تازه ای به این حمام بخشیده است.

 

بهترن مدل های روشویی کابینتی شیک و جذاب

 

این روشویی کابینتی سفید با کانتر سنگی بهترین انتخاب برای حمام های کوچک می باشد. لازمه اینکه یک حمام رویایی و زیبا باشد تنها تجمل و گران قیمت بودن لوازم جانبی مانند روشویی کابینتی لوکس نیست. طراحی زیبا، انتخاب لوازم جانبی جدید، مدرن و پالت رنگ مناسب همه با هم می تواند روح و روان شما را تسکین دهد. اگرچه این روشویی کابینتی کوچک است ولی کاربردی نیز می باشد. کابینت زیر روشویی، مکان مناسبی برای نگهداری ازلوازم آرایشی و بهداشتی است. کفپوش آبی سفید حمام کنتراست زیبایی با فضای سفید حمام دارد و حس آرامش را به حمام القا می کند.

 

بهترن مدل های روشویی کابینتی شیک و جذاب

 

روشویی کابینتی بالا نمونه ای زیبا از یک روشویی کابینتی دوبل می باشد. روشویی کابینتی دوبل باز از انواع مدل های روشویی کابینت دار است که طرفداران زیادی دارد. زیرا روشویی های کابینتی دوبل باز در حمام های بزرگ و کوچک زیبا و بسیار کاربردی هستند و با طراحی و دکوراسیون های سنتی، معاصر و مدرن مطابقت دارند.

سینک روشویی دوبل ساده و شیرآلات مدرن با صفحه کابینت سفید باعث جذابیت روشویی کابینتی شده اند. درفضای بین دو سینک در زیر کابینت روشویی یک تورفتگی وجود دارد. طراح با قرار دادن یک سبد بزرگ برای جمع آوری لباس های کثیف، بهترین استفاده را از این فضا برده است. کفپوش سرامیکی سیاه سفید حمام، جلوه ویژه ای به این حمام سفید بخشیده است.

 

بهترن مدل های روشویی کابینتی شیک و جذاب

 

یکی از نکات مهم برای داشتن دکوراسیون ایده آل حمام های لوکس و مدرن، انتخاب رنگ مناسب فضا و وسایل داخل حمام است که تاثیر زیادی در زیبایی حمام و نوع انتخاب دکوراسیون آن دارد. برای حمام و سرویس بهداشتی اغلب از رنگ سفید با ترکیبی از دیگر رنگ ها استفاده می شود که کاملا سلیقه ایی است اما هماهنگی رنگ ها اهمیت خاص و ویژه ایی برای دکوراسیون داخلی حمام دارد. در تصویر بالا، روشویی کابینتی کرم رنگ با صفحه کابینت مرمر سفید و شیرآلات مدرن بسیار جذاب و سحرانگیز می باشد. دیوار پشت روشویی کابینتی به رنگ بژ می باشد. آینه ها، دیوارکوب ها و قاب ها بر روی این دیوار بسیار نمود پیدا کرده اند. بژ رنگی خنثی اما گرم است، این رنگ از رنگ کرم پررنگ‌تر و روشن‌تر و باقدرت بیشتری بوده و می‌تواند گرمای محیط شمارا بیشتر کند.

 

بهترن مدل های روشویی کابینتی شیک و جذاب

 

این مدل روشویی کابینتی مدرن، دارای کشو و قفسه های باز زیادی می باشد که برای حمام های بزرگ و مسترتوصیه می شود. طراح در دکوراسیون این حمام شیک بیشتر از رنگ های سفید و خاکستری استفاده کرده است. دیوار خاکستری پشت روشویی با کابینت روشویی در تضاد بوده و کنتراست زیبایی را ایجاد کرده است. بهتراست بدانید که رنگ های خاکستری قدرت تطبیق بیشتری با فضا و رنگ های دیگر دارند. گاهی نیز این رنگ را با رنگ خنثی دیگر مانند سفید ترکیب می کنند. سفید نیز رنگی خنثی است اما با میزان روشنایی خود رنگ خاکستری را متعادل می کند. رنگ سفید یکنواختی و سردی رنگ خاکستری را از بین می برد و نمای دکوراسیون را جذاب تر می کند.

 

خطوط ساده و تمیز، کنتراست، نورپردازی ساده، فضا و پلان باز و ترکیب رنگ های خنثی و شاخص از ویژگی های مهم و اصلی سبک معاصر می باشد. طراحی زیبا، انتخاب لوازم جانبی جدید، مدرن و پالت رنگ مناسب حمام همه با هم می تواند روح و روان شما را تسکین دهد. بژ رنگی خنثی اما گرم است که می‌تواند گرمای حمام شمارا بیشتر کند و البته رنگ های خاکستری قدرت تطبیق بیشتری با فضا و رنگ های دیگر دارند.

 

 

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
آخرین نظرات کاربران
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info[at]Bloomis-co.com