منو
شنبه, 14 مهر 1397
بازدید : 1646
نظرات : 0

حمام های لوکس و مدرن با طراحی فوق العاده

دردوران گذشته طراحی و دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی اهمیت زیادی نداشت اما به مرور زمان توجه بیشتری به دکوراسیون داخلی حمام در اکثر منازل بیشتر شد. معمولا آخرین بخشی از منزل که بیشتر افراد برای دکوراسیون آن تصمیم گیری می کنند، حمام و سرویس های بهداشتی هستند ولی جالب است که بدانید دکوارسیون حمام و دستشویی نقش بزرگی در ایجاد آرامش و نظافت روزانه افراد دارند.

در طراحی حمام های لوکس و مدرن، انتخاب یک رنگ به عنوان رنگ زمینه و پایه مهم است. بنابراین  بهتر است برای طراحی حمام نیز رنگی را انتخاب کنید که با دیگر قسمت های خانه هم خوانی و هماهنگی داشته باشد. برای داشتن یک حمام خوب و ایده آل، لازم است که نکاتی را در هنگام طراحی و دیزاین حمام در نظر بگیریم.

 

طراحی حمام با رنگ های سیاه سفید و قهوه ای

 

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون حمام یکی از نکات مهمی است که باید در نظر بگیرید. در هر نوع سبک و طراحی وسایلی مانند روشویی کابینتی، توالت فرنگی، کاسه روشویی، وان و کابین دوردوشی جایگاه ویژه ای دارند. اما جدا از انتخاب هر نوع سبکی بهتر است به اصول طراحی جهانی نیز توجه کنید زیرا رسیدن به موفقیت را برای شما آسانتر می کند. فراموش نکنید که حمام، پناهگاهی برای دوری از برنامه های گیج کننده روزانه و مکانی برای تمدد اعصاب است. حمام هایی با طراحی منحصر به فرد و راحت باعث می شوند تا ما با خیالی آسوده زمانی را به آرامش بگذرانیم.

یکی از نکات مهم برای داشتن دکوراسیون ایده آل حمام های لوکس و مدرن، انتخاب رنگ مناسب برای این فضا و وسایل داخل حمام است که تاثیر زیادی در زیبایی حمام و نوع انتخاب دکوراسیون آن دارد. برای حمام و سرویس بهداشتی اغلب از رنگ سفید با ترکیبی از دیگر رنگ ها استفاده می شود که کاملا سلیقه ایی است اما هماهنگی رنگ ها اهمیت خاص و ویژه ایی برای دکوراسیون داخلی حمام دارد.

حمام‌های لوکس امروزی تنها مکانی برای دوش گرفتن به حساب نمی‌آیند. طراحان دکوراسیون داخلی با گسترده‌تر کردن این فضا و اضافه کردن امکانات بسیاری به آن، این بخش از خانه را به فضایی برای استراحت کردن و آرامش یافتن، تبدیل کرده‌اند. طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی سخت است و انتخاب رنگ مناسب حتی سخت تر! اگر به دنبال ایده هایی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی خود هستید، این مطلب از بلومیس را دنبال کنید.

 

حمام‌های لوکس امروزی تنها مکانی برای دوش گرفتن به حساب نمی‌آیند. در طراحی حمام های لوکس و مدرن، انتخاب یک رنگ به عنوان رنگ زمینه و پایه بسیار مهم است. در نتیجه برای طراحی حمام نیز رنگی را انتخاب کنید که با دیگر قسمت های خانه هم خوانی و هماهنگی داشته باشد. در هر نوع سبک و طراحی وسایلی مانند روشویی کابینتی، توالت فرنگی، کاسه روشویی، وان و کابین دوردوشی جایگاه ویژه ای دارند.

 

طراحی حمام با رنگ های آبی سفید و سیاه

 

طراح در دکوراسیون لوکس این حمام زیبا از ترکیب رنگ های سفید، آبی و سیاه استفاده کرده است. بیشتر افراد فکر می کنند که لازمه ی داشتن یک حمام با طراحی زیبا و رویایی، انتخاب لوازم جانبی لوکس و گران قیمت مانند انواع روشویی کابینت دار، کاسه روشویی، شیرآلات و... می باشد و به تزیین دیوار حمام توجه نمی کنند. مطمئنا لوازم جانبی شیک به تنهایی نمی تواند دیزاین دستشویی را زیبا و امروزی نشان دهد. پس شاید بهترین ایده برای دکوراسیون بهتر حمام این باشد که از متریال های مختلف مانند انواع متفاوت و چشم گیر کاشی ها، سنگ ها و کاغذ دیواری برای تزیین دیوار پشت کابینت روشویی استفاده شود زیرا طراحی دیوار حمام می تواند دکوراسیون حمام را متحول کرده و ظاهری زیبا و شایسته به آن بدهد.

طراح این حمام لوکس از کاغذ دیواری با طراحی زیبای سفید و آبی استفاده کرده که فضای شیک حمام را بسیار دلباز و روشن کرده است. روشویی کابینتی پایه دار آبی با صفحه کابینت گرانیت سیاه در تضاد بوده و کنتراست خیره کننده ای را ایجاد کرده است.

 

طراحی حمام با رنگ های خاکی خاکستری و زرد

 

رنگ های خاکی و خاکستری از رنگ های اصلی در دکوراسیون این حمام به شمار می روند. شکی وجود ندارد که دیوارهای خاکی و استخوانی از رنگ های خنثی کلاسیک هستند، اما آن‌ها به این معروفند که فضا را کسل‌ و خسته‌کننده می‌کنند. طراح حمام زیبا تلاش کرده است تا با قرار دادن وسایل تزیینی زرد بر روی شلف های روی دیوار، فضای حمام را از حالت خنثی و بی حال خارج کند.

روشویی کابینتی خاکستری با صفحه کابینت سفید کاملا با فضای حمام هماهنگ می باشد. طراح کفپوش چوبی را به درستی انتخاب کرده است زیرا برخلاف فضای سرد حمام، گرما و زیبایی را به این مکان منتقل می کند.

 

طراحی حمام با رنگ های  سفید و سبز روشن

 

در دکوراسیون این حمام زیبا از ترکیب رنگ های سفید و سبز روشن استفاده شده است. دکوراسیون سبز و سفید یکی از زیباترین و کاربردی ترین ترکیب ها در فضایی مانند حمام و سرویس بهداشتی است زیرا با موضوع پاکیزگی و طراوت رابطه ای نزدیک دارد. سفید که مظهر پاکی و تمیزی است و سبز هم رنگ طبیعت سرسبز و شاداب، بنابراین از لحاظ مفهومی نیز چنین ترکیبی بازخورد بسیار خوبی در حمام و سرویس بهداشتی خواهد داشت. علاوه بر این رنگ سفید در تعادل ترکیب با سبز، احساس راحتی و آرامش را ایجاد می کند.

کاشی های سبز وان با دیوار و سقف سفید حمام بالا در تضاد می باشد و دید بصری را افزایش داده است. روشویی کابینتی با صفحه کابینت مرمر و شیر آلات مدرن بسیار چشم گیر بوده و باعث زیباتر شدن حمام شده است. کابینت های کوچک و کشو های روشویی کابینتی، بهترین مکان برای نگهداری از وسایل بهداشتی و آرایشی می باشد.

 

طراحی حمام با رنگ های بنفش سفید و قهوه ای

 

طراح این حمام شیک از ترکیب رنگ های سفید، بنفش و قهوه ای در دکوراسیون آن بهترین استفاده را برده است. بهتر است بدانید که رنگ بنفش نشان از شکوه، خلاقیت، قدرت و جادو دارد و به همین دلیل می تواند انتخابی مناسب در دکوراسیون های لوکس و شیک حمام و سرویس بهداشتی باشد. اما رنگ سفید از آن رنگ های خنثی و خوش ترکیب است که با هر رنگی به سادگی ترکیب می شود. دکوراسیون سبز و سفید یکی از زیباترین و کاربردی ترین ترکیب ها در فضایی مانند حمام و سرویس بهداشتی است زیرا با موضوع پاکیزگی و طراوت رابطه ای نزدیک دارد.که شما می توانید از آن در دکوراسیون حمام خود استفاده کنید.

زیبایی دیوار های بنفش با روشویی کابینتی سفید و کفپوش هندسی سیاه و سفید، هر چشمی را به خود خیره می کند. کاسه روشویی شیشه ای، شیرآلات مدرن و نورپردازی مناسب، فضای این حمام لوکس را متفاوت کرده است. طراح با نصب آینه گرد در بالای کابینت روشویی و بک اسپلش سنگی سفید، دید بصری حمام را افزایش داده است.

 

طراحی حمام با رنگ های سفید و قرمز تند

 

مطمئنا حمام ها مهمترین جای خانه نیستند، اما بسیار مهم است که یک حمام زیبا و شیک داشته باشید تا بتوانید بعد از یک روز کاری سخت آرامش و انرژی از دست رفته خود را بدست آورید. در این حمام، طراح از ترکیب بسیار قوی اما شگفت انگیز سفید و قرمز استفاده کرده است. رنگ سفید نشان دهنده ی پاکیزگی و خنکی است و برای فضای حمام بسیار مناسب است، اما رنگ قرمز به نوعی نشان دهنده ی شور، علاقه و سبک است. به یاد داشته باشید که قرمز یک رنگ قدرتمند است و اثر بصری آن بسیار چشمگیر می باشد ، بنابراین هرگز در استفاده از آن اغراق نکنید زیرا ممکن است که کاملا اثر معکوس داشته باشد.

دکوراسیون سفید و قرمز این حمام زیبا، بسیار مدرن و سحر انگیز است. ترکیب روشویی کابینتی قرمز با صفحه کابینت سفید در کنار دیوارها و کف سفید حمام، بسیار زیبا و رویایی است. شیرآلات مدرن و قاب سنتی آینه و دیوار کوب کریستال با پیچیدگی های شگفت انگیز خود بر زیبایی حمام افزوده اند.

 

طراحی حمام با رنگ های  تناژ آبی و صورتی و قهوه ای

 

دکوراسیون این حمام خاص، نمونه ای زیبا از یک طراحی مدرن است. طراح تلاش کرده تا با استفاده از رنگ ها ی گرم در کنار رنگ های سرد و خنثی، فضایی آرامبخش در حمام ایجاد کند. پرده های شیک، دیوار هایی با تناژ آبی، صورتی و کفپوش مرمر در کنار هم، رویایی و خیال انگیز است. روشویی کابینتی سفید با صفحه کابینت سنگی با فضای حمام هماهنگ می باشد. طراح با انتخاب مناسب دراور چوبی فضای حمام را دنج و صمیمی نشان می دهد.

 

رنگ های خاکی و خاکستری از رنگ های اصلی در دکوراسیون این حمام به شمار می روند. دکوراسیون سبز و سفید یکی از زیباترین و کاربردی ترین ترکیب ها در فضایی مانند حمام و سرویس بهداشتی است زیرا با موضوع پاکیزگی و طراوت رابطه ای نزدیک دارد. 

 

طراحی حمام با رنگ های آبی دریایی سفید و قرمز

 

رنگ آرامش بخش و ملایم آبی یکی از رنگ هایی است که مناسب سرویس بهداشتی و حمام می باشد. به یاد داشته باشید که خلاقیت همیشه می تواند طرح های جذابی را بوجود آورد. طراح این حمام زیبا از کاغذ دیواری به صورت نواری سفید و آبی برای تزئین این سرویس بهداشتی و حمام استفاده کرده است و همانطور هم که مشاهده می کنید یکی از بهترین طراحی ها خلق شده است.

روشویی کابینتی سفید با شیرآلات شیک استیل نقطه کانونی حمام محسوب می شود. طراح با استفاده از لوازم جانبی و تزیینی قرمز فضای حمام را زیبا و متفاوت سازد. چراکه رنگ آبی و قرمز دو رنگ متضاد یکدیگر هستند که وقتی در کنار یکدیگر قرار می گیرند می توانند جلوه ای خاص به محیط بدهند که هر روز با دیدن این دو رنگ در کنار یکدیگر قطعا احساس آرامش و شادی خاصی به شما تلقین خواهد شد.

 

طراحی حمام با رنگ های  سفید خاکستری و زرد

 

رنگ های غالب در دکوراسیون این حمام شیک، سفید و خاکستری است. خاکستری و سفید هر دو از جنس رنگ های خنثی و خوش ترکیب اند. اما ترکیب خاکستری و سفید زمانی در دکوراسیون داخلی  حمام شما خیره کننده می شود که رنگ سفید، روشن و نسبتا براق باشد و رنگ خاکستری تم زغالی ومات داشته باشد. رنگ زرد براق همان رنگی است که به خوبی در کنار خاکستری زغالی و یا حتی خاکستری سرد و کم رنگ می نشید. زرد و خاکستری یکی از همین ترکیب های بسیار جذاب است که سخت می توان از آن چشم پوشی کرد. رنگ زرد بسیار جذاب و مسحور کننده است. فراموش نکنید که  استفاده از رنگ خاکستری و سفید می تواند به عنوان زمینه ایی مناسب برای رنگ زرد باشد.

در حمام بالا روشویی کابینتی سفید، کفپوش خاکستری و حوله های زرد همه در کنار هم، دکوراسیون این حمام زیبا را تکمیل کرده اند. تابش مستقیم نور خورشید و دیوار های سفید دید بصری حمام را افزایش داده و فضای آن را دلباز، روشن و آرام بخش کرده است.

 

طراحی حمام با رنگ های سفید سبز بنفش

 

رنگ غالب این حمام زیبا، سفید است. طراح با انتخاب روشویی کابینتی، صفحه کابینت و دیوار های سفید تلاش کرده است تا فضای کوچک حمام را بزرگتر، روشن و دلباز نشان دهد. بهتر است در دکوراسیون حمام های کوچک از کاغذ دیواری استفاده کنید. دکوراسیون حمام با کاغذ دیواری می تواند بسیار دوست داشتنی باشد. زیرا این عنصر به فضا درخشندگی خاصی می دهند. مطمئن باشید که هر طرحی را که شما برای کاغذ دیواری حمام خود انتخاب نمایید، باعث خوشایند و زیبا شدن آن مکان می شود. کاغذ دیواری حمام بالا ترکیبی از رنگ های بنفش، سفید و سبز جنگلی است. بنفش رنگی تحریک کننده است و نگاه ها را به سوی خود جلب می کند و حمام شما را تبدیل به مکانی می کند که هر کسی در آپارتمان شما به داشتن آن حسادت می کند. قاب چوبی آینه فضای حمام را به مکانی دنج، گرم و آرامبخش تبدیل کرده است.

 

طراحی حمام با رنگ های خاکستری سفید و سبز روشن

 

چهره ای از کاغذ دیواری؟ طراح دیوار حمام را با کاغذ دیواری با طراحی شکوفه های شیبدار بزرگ سبز خاکستری تزیین کرده و آن را به عنوان یک پس زمینه جسورانه برای روشویی کابینتی سفید قرار داده است. شیرآلات نیکل و آینه قاب فلزی همراه با گل های زینتی و ساقه های خاکستری بسیار دیدنی و جذاب است.

 

طراحی حمام با رنگ های سیاه و سفید 

 

انتخاب ترکیب رنگ های سیاه و سفید برای دکوراسیون حمام ویا در هر نقطه ای از منزل، حسی مدرن و مینیمال به فضای شما می بخشد. بیشتر افراد فکر می کنند که طراحی حمام های سیاه و سفید خسته کننده است، درصورتیکه طراحان زیادی معتقدند که شما با کمی خلاقیت می توانید بدون توجه به کوچک، بزرگی و سبک، حمام هایی زیبا با دکوراسیون سیاه و سفید داشته باشید. دکوراسیون این حمام کلاسیک نیز ترکیبی از رنگ های سیاه و سفید و قهوه ای می باشد. روشویی کابینتی چوبی با صفحه کابینت مرمر سیاه و سفید کنتراست جذابی را ایجاد کرده است. کابینت های کوچک و کشو های روشویی کابینتی، فضای مناسبی برای نگهداری از وسایل آرایشی و بهداشتی می باشد. زیرا همانطور که قبلا گفته شد: ذخیره سازی و مهارت مرتب کردن لوازم آرایشی و بهداشتی، حوله حمام و دیگر وسایل ضروری حمام یکی از قانون های طلایی طراحی حمام و اصول جهانی می باشد.

 

رنگ آبی و قرمز دو رنگ متضاد یکدیگر هستند که وقتی در کنار یکدیگر قرار می گیرند می توانند جلوه ای خاص به فضای حمام بدهند. خاکستری و سفید هر دو از جنس رنگ های خنثی و خوش ترکیب اند. دکوراسیون حمام با کاغذ دیواری می تواند بسیار دوست داشتنی باشد. انتخاب ترکیب رنگ های سیاه و سفید برای دکوراسیون حمام ویا در هر نقطه ای از منزل، حسی مدرن و مینیمال به فضای شما می بخشد.

 

 

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info[at]Bloomis-co.com