منو
شنبه, 21 مهر 1397
بازدید : 8175
نظرات : 1

10 رنگ جذاب در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

انتخاب رنگ مناسب برای طراحی و دکوراسیون حمام یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه کنید. در هر نوع سبک و طراحی وسایلی مانند روشویی کابینتی، توالت فرنگی، کاسه روشویی، وان و کابین دوردوشی جایگاه ویژه ای دارند. اما جدا از انتخاب هر نوع سبکی بهتر است به اصول طراحی جهانی نیز توجه کنید زیرا رسیدن به موفقیت را برای شما آسانتر می کند. اگر چه دکوراسیون و طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی سخت و انتخاب رنگ مناسب حتی سخت تر می باشد.

حتما شما هم احساس کرده‌اید که بعد از یک روز سخت و پرکار هیچ چیز جز یک دوش آب گرم نمی‌تواند خستگی‌تان را برطرف کند، اما این روزها با رواج زندگی آپارتمان‌نشینی و تغییراتی که در فضای خانه‌ها ایجاد شده، معمولا کوچک‌ترین فضا به حمام و سرویس‌های بهداشتی اختصاص می‌یابد. برای داشتن یک حمام زیبا، باید طراحی و دکوراسیون مناسب فضا به گونه ای باشد که بتواند  احساس آرامش را به شما القا کند.

 

 

 اگر می خواهید حمامی جدید و مدرن داشته باشید، نکات طراحی ایده آل زیر را به ذهن خود بسپارید. طراحی زیبا، انتخاب لوازم جانبی مانند روشویی کابینتی، کاسه روشویی و شیرآلات جدید، مدرن، کابین دور دوشی و پالت رنگ مناسب همه با هم می تواند روح و روان شما را تسکین دهد.

همانطور که در مقالات قبل گفتیم روشویی کابینتی وکاسه روشویی از مهمترین ارکان فضای سرویس بهداشتی محسوب می شوند. در واقع روشویی کابینتی های رنگی، کاسه های روشویی زیبا و شیرآلات خیره کننده عاملی هستند که با انتخاب صحیح آن ها به سادگی می توانید جلوه ی خاصی به فضای دکوراسیون سرویس بهداشتی ببخشید.

اگر به دنبال ایده هایی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی خود هستید، این مطلب از بلومیس را دنبال کنید. از ساختارهای تکراری ذهن خود خارج شوید، ترکیب رنگی خاص و متفاوتی را برای دکوراسیون دستشویی به کار ببرید و دکوراسیون سرویس بهداشتی خود را با انتخاب رنگ های خاص، منحصر به فرد کنید.

 

انتخاب رنگ مناسب برای طراحی و دکوراسیون حمام یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه کنید. طراحی زیبا، انتخاب لوازم جانبی مناسب مانند روشویی کابینتی، کاسه روشویی و شیرآلات جدید، مدرن، کابین دور دوشی و پالت رنگ مناسب همه با هم می تواند روح و روان شما را تسکین دهد.

 

حمام هایی با دیوار های خاکستری

 

طراح از رنگ خاکستری خنثی به عنوان تم اصلی این حمام زیبا و ساده استفاده کرده است. رنگ های خنثی شامل کرم های کم رنگ و خاکستری ها می باشد که از جهان طبیعت گرفته شده اند. آن ها در بردارنده احساس آرامش و استواری اند. رنگ خاکی به عنوان غنی ترین رنگ طبیعی، آرامبخش بوده و احساس گرما، سلامت و سرحال بودن را بر می انگیزد. خاکستری رنگ تعادل است؛ حواس را تحریک نمی کند و رنگ مناسبی برای زمینه است.

رنگ خاکستری دیوار ها، کفپوش و قفسه خاکستری حمام، احساس لطیفی از آرامش، وقار و آسایش ایحاد می کنند. پرده سفید و آبی و گل های آبی داخل گلدان سفید روی قفسه به فضای حمام روح تازه ای بخشیده اند. هم چنین طراح از قفسه حمام برای حفظ و نگهداری از لوازم بهداشتی و آرایشی بهره برده است.

 

حمام هایی با دیوار های خاکستری روشن

 

دیوار ها و روشویی کابینتی خاکستری تیره، طراحی فضای حمام را به سبک معاصر نزدیک کرده است. خطوط ساده و تمیز، کنتراست، نورپردازی ساده، فضا و پلان باز و ترکیب رنگ های خنثی و گرم از ویژگی های مهم و اصلی سبک معاصر می باشد. کفپوش چوبی  قهوه ای تیره حمام، زیبایی و گرما دارد و استرس را از ما دور می کنند. روشویی کابینتی خاکستری با صفحه کابینت سفید تضاد و کنتراست جذابی را ایجاد کرده است. نورپردازی مناسب و نصب آینه های بلند بالای روشویی کابینتی، دید بصری حمام را افزایش داده است. کاسه روشویی زیبا و شیرآلات خیره کننده بر زیبایی کابینت روشویی افزوده است و آن را به نقطه کانونی حمام تبدیل کرده است.

 

حمام هایی با دیوار کرم

 

طراح این حمام زیبا، از رنگ های سفید، کرم و خاکستری یرای دکوراسیون آن استفاده کرده است. کفپوش سنگی سفید و دیوار های سفید و کرم، فضای حمام را روشن و دلباز نشان می دهد. طراح با انتخاب روشویی کابینتی خاکستری براق و صفحه کابینت سنگی سفید، طراوت و شادابی را به این فضای خنثی به ارمغان آورده است. در کنار این رنگ، رگه‌هایی از رنگ‌های متالیک معجزه می‌کند. قاب طلایی آینه بالای روشویی کابینت، شیرآلات مدرن، دیوارکوب های لوکس و گل های صورتی روی روشویی کابینتی، بر زیبایی و جذابیت حمام افزوده است.

 

حمام هایی با با رنگ سبز دریایی

 

رنگ سبز دریایی دیوارها، فضای حمام را زیبا و جذاب کرده است. این رنگ در کنار لوازم جانبی سفید حمام مانند: روشویی کابینتی، وان و... جذابیت بیشتری پیدا کرده و به فضای حمام حس و حالی سنتی و معاصر داده است. رنگ بژ پرده حمام، صفحه کابینت سنگی روشویی کابینتی و قاب آینه با رنگ سبز دریایی دیوارها ترکیب خاص و زیبایی را ایجاد کرده است. به یاد داشته باشید که نور پردازی مناسب و نصب آینه بزرگ در بالای روشویی کابینتی، باعث افزایش دید بصری حمام می شود.

 

خاکستری رنگ تعادل است؛ حواس را تحریک نمی کند و رنگ مناسبی برای زمینه می باشد. خطوط ساده و تمیز، کنتراست، نورپردازی ساده، فضا و پلان باز و ترکیب رنگ های خنثی و گرم از ویژگی های مهم و اصلی سبک معاصر می باشد. در کنار رنگ های سفید، کرم و خاکستری، رگه‌هایی از رنگ‌های متالیک معجزه می‌کند.

 

حمام هایی با دیوار های سفید

 

حمام بالا نمونه ای زیبا و منحصربه فرد از یک طراحی سیاه و سفید است. استفاده از رنگ سیاه برای ایجاد احساسی از یک محیط تمیز و پاکیزه، اگرچه وظیفه ای بسیار سخت و چالش برانگیز است ولی می تواند نتیجه بسیار خوبی داشته باشد. اگر همه نکات مهم در طراحی و دیزاین حمام و سرویس بهداشتی را در نظر داشته باشید، حمام هایی با طراحی سیاه می توانند شما را در فضایی بشدت فریبنده، بی نظیر و در نهایت زیبایی قرار دهند. برای استفاده از رنگ سیاه در دستشویی و حمامتان بهتر است، آن را با رنگ سفید براق ترکیب کنید. این تضاد و کنتراست سحرانگیز و دوست داشتنی است و هرگز از مد نمی افتد.

دکوراسیون این حمام سیاه و سفید زیبا به سبک کلاسیک می باشد. کفپوش سیاه حمام با دیوارها و کاشی های سفید کابین دوش تضاد جالبی ایجاد کرده است. روشویی کابینتی باز با کاسه روشویی سرامیکی سفید به خوبی با فضای کلاسیک حمام هماهنگ است. روشویی کابینتی باز از انواع مدل های جدید روشویی کابینت دار است که طرفداران زیادی دارد. زیرا روشویی های کابینتی باز در حمام های بزرگ و کوچک زیبا و بسیار کاربردی هستند و با طراحی و دکوراسیون های کلاسیک، معاصر و مدرن مطابقت دارند .سبد‌های لباس قهوه‌ای، کاشی‌های براق شیشه‌ای و… مکمل بسیار خوبی برای رنگ سفید هستند.

 

حمام هایی با دیوار آبی آسمانی

 

رنگ آرامش بخش و ملایم آبی یکی از رنگ هایی است که مناسب سرویس بهداشتی و حمام معاصر می باشد. زیرا رنگ آبی آسمانی نزدیکی خوبی به آسمان و دریا دارد به همین جهت در سراسر جهان رنگی قراردادی و مورد علاقه برای حمام و سرویس بهداشتی می باشد. طراح این حمام زیبا  با انتخاب روشویی کابینتی دوبل سفید، تضاد و کنتراست جذابی را با دیوار های آبی حمام ایجاد کرده است. همانطور که قبلا گفتیم، خطوط ساده و تمیز، کنتراست، نورپردازی ساده، فضا و پلان باز و ترکیب رنگ های خنثی و شاخص از ویژگی های مهم و اصلی سبک معاصر می باشد.

روشویی کابینتی دوبل باز از انواع مدل های جدید روشویی کابینت دار است که طرفداران زیادی دارد. زیرا روشویی های کابینتی دوبل باز در حمام های بزرگ و کوچک زیبا و بسیار کاربردی هستند و با طراحی و دکوراسیون های سنتی، معاصر و مدرن مطابقت دارند. روشویی های کابینتی دوبل علاوه بر جلوه ای که به حمام و سرویس بهداشتی می دهند، از لحاظ کاربردی نیز بسیار مفید هستند. معمولا از روشویی های کابینتی دوبل برای نگهداری مواد آرایشی ، حوله ها، و تمامی وسایل بهداشتی دیگر استفاده می شود تا هم به آسانی در اختیار مصرف کننده قرار بگیرند و هم از شلوغی و بهم ریختگی سرویس بهداشتی جلوگیری کنند.

 

حمام هایی با دیوار صورتی

 

ترکیب رنگ صورتی با سفید یکی از گزینه های بسیار محبوب در میان طراحان داخلی است. رنگ هایی مثل سیاه و سفید به دلیل خنثی بودن به خوبی با هر نوع تناژ رنگی هماهنگ می شوند و جلوه ی مطلوبی را برای فضای شما به وجود می آورند. در این حمام نیز طراح از رنگ های صورتی و سفید برای دکوراسیون آن بهره برده است. رنگ صورتی، رنگ شادی و نشاط است و به خوبی با رنگ سفید ترکیب می شود. روشویی سفید ساده با شیرآلات مدرن با طراحی ساده حمام هماهنگی دارد. دیوار و پرده صورتی، فضای حمام را روشن و دید بصری آن را افزایش داده اند.

 

حمام هایی با دیوار های ذغالی

 

تم اصلی این حمام به رنگ سیاه ذغالی می باشد. ترکیب رنگ های سیاه ذغالی و سفید برای طراحی و دکوراسیون حمام هایی به سبک مدرن بسیار مناسب می باشد. شما می توانید با استفاده از این دو رنگ و به کارگیری خلاقیت خود، یک طراحی متفاوت در حمام ایجاد کنید. رنگ های سفید و سیاه در کنار یکدیگر تلفیقی بسیار زیبا ایجاد می کنند. رنگ سیاه به نوعی جاذب و در مقابل رنگ سفید اثر بازتابنده دارد. به همین خاطر ترکیب این دو و استفاده از آن ها در کنار یکدیگر تاثیر چشمگیری در فضای حمام ایجاد می کند.

روشویی کابینتی عسلی با دیوار سیاه و سفید پشت روشویی در تضاد بوده و کنتراست بی نظیری را به وجود آورده است. آینه و آویزهای فانتزی روی دیوار حمام، زیبا و خیره کننده می باشد. وان پایه دار دورنگ با شیرآلات طلایی، نقطه قوت و کانونی حمام محسوب می شود.

 

حمام هایی با دیوار های سبز

 

سبز، رنگ آرامش! طبیعت را راهنمای خود کنید. رنگ سبز دیوار در کنار کاشی های موزاییکی بژ خاکستری بسیار جذاب و چشم نواز است. رنگ سبز ملایمی كه در حمام بالا از آن استفاده شده است، بسیار مناسب روزهای تعطیلی است كه می‌خواهیم برای زمانی طولانی در درون وان به استراحت بپردازیم.

 

حمام هایی با دیوار های آبی خاکستری

 

رنگ آبی خاکستری دیوار حمام بالا، بسیار آرامبخش می باشد. روشویی کابینتی چوبی قهوه ای تیره، صفحه کابینت سفید و شیرآلات لوکس در فضای کلاسیک حمام، جذاب و خیره کننده می باشند. رنگ قهوه ای تیره، مکمل مناسبی برای رنگ آبی خاکستری است. همانطور که در تصویر بالا می بینید قاب چوبی تیره آینه ها بر روی دیوار آبی خاکستری، نمود زیبا و منحصربه فردی دارد.

 

حمام هایی با طراحی سیاه می توانند شما را در فضایی بشدت فریبنده، بی نظیر و در نهایت زیبایی قرار دهند. رنگ آرامش بخش و ملایم آبی یکی از رنگ هایی است که مناسب سرویس بهداشتی و حمام معاصر می باشد زیرا این رنگ نزدیکی خوبی به آسمان و دریا دارد. رنگ سیاه به نوعی جاذب و در مقابل رنگ سفید اثر بازتابنده دارد.

 

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info[at]Bloomis-co.com