منو
تزیین سرویس بهداشتی عروس و چیدمان حمام عروس

طبق آیین و رسم و رسوم ایرانی چیدن جهیزیه عروس از جمله مراسم مرتبط با عروسی است که در اکثر شهرهای ایران انجام میشود . تزیین حمام ، توالت و دستشویی همیشه برای نوعروسان و خانواده ایشان از دغدغه های اصلی چیدمان جهیزیه است در ادامه چند راهکار به اضافه عکسهایی از تزیینات دستشویی برای عروس را قرار داده ایم

اولین اقدام برای تزیین سرویس بهداشتی انتخاب یک طرح مناسب با فضا و رنگ بندی داخل توالت یا حمام است. برای تزیین سرویس بهداشتی عروس از انواع وسایل تزیینی مثل گلهای مصنوعی یا طبیعی، انواع تور و ساتن، عروسک ها و مجسمه های مختلف، شمع، مروارید و هر نوع وسیله تزیینی دلخواه که در دسترس دارید میتوانید استفاده کنید. با توجه به فضای داخلی سرویس بهداشتی طرح مناسب رو انتخاب کنید و با در نظر گرفتن طرح، وسایل مورد نیاز برای تزیین و چیدمان رو فراهم کنید. همچنین به ترکیب رنگ مناسب خیلی توجه کنید و سعی کنید با به کار بردن رنگ های شاد و روشن فضای زیبایی بسازید. نورپردازی توالت و حمام نیز مساله بسیار مهمی به شمار میرود.

در ادامه مشاهده مدل های جدید تزیین سرویس بهداشتی عروس وتزیینات چیدمان جهیزیه عروس کمک میکند تا بتوانید بهترین تزیینات و چیدمان رو برای جهیزیه عروس داشته باشید.

 

همچنین میتوانید ببینید : 

 

   توالت فرنگی، روشویی، دوردوشی ساخت برند bloomis 

اصول کلی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

پارامترهای مهم که میتوانند در انتخاب کابینتهای حمام و روشویی کابینتی به شما کمک کنند!

دلایل استفاده از کابینت‌ روشویی ( کابینت دستشویی )  ؟

دور دوشی

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

 

 

 

در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info[at]Bloomis-co.com