منو
چهارشنبه, 13 دی 1396
بازدید : 4677
نظرات : 0

در مورد خرید توالت فرنگی به چه نکاتی باید دقت کنیم

همه چیز در مورد خرید توالت فرنگی :
آیا شما به دنبال خرید یک توالت فرنگی جدید هستید؟
اگر چه ممکن است آسان برسد ولی ما به شما توصیه می کنیم که قبل از خرید مطلب زیر را بخوانید.
توالت فرنگی : اندازه گیری
مطمئن شوید که توالت جدیدبا فضای سرویس بهداشتی شما جور باشد.برای انجام این کار فاصله ی بین دیوار پشتی توالت و مرکز تخلیه ویا پیچ و مهره هایی که توالت را در کف نگه می دارد را اندازه بگیرید.بهتر است قبل از برداشتن توالت قدیمی،اندازه گیری را انجام دهید.

انواع توالت فرنگی : یک یا دو قطعه
توالت ها در مدل های یک یا دو قطعه ساخته می شوند.بیشتر آنها دو قطعه هستند به این صورت که کاسه به مخزن متصل است.عموما توالت فرنگی دو قطعه از یک قطعه ارزانتر است ولی عملکرد هر دو مشابه است هر چند توالت فرنگی یک قطعه راحت تر تمیز میشود.
امروزه توالت فرنگی وال هنگ یا دیواری نوع دیگری از توالت فرنگی است که در خانه های مدرن بسیار محبوب می باشد.

کاسه توالت فرنگی :
کاسه توالت فرنگی به دو شکل دایره (گرد) و بیضی می باشد.معمولا کاسه های بیضی 2 اینچ از کاسه های گرد بلند تر هستند و راحتی بیشتری دارند.کاسه های توالت گرد ارزانتر بوده و بهترین گزینه برای فضاهای کوچک می باشد.ارتفاع کاسه به طور کلی بین 14 تا 15 اینچ از سطح به بالا(بدون صندلی) اندازه گیری میشود، ولی در کاسه های بزرگتر برای راحتی وقابلیت دسترسی بهتر ارتفاع صندلی بین 16 تا 19 اینچ در نظر گرفته می شود.
مخازن توالت فرنگی و سیستم فلاشینگ :
تقریبا تمام توالت های فرنگی ظرفیت مخزن مشابه دارند.در هنگام انتخاب مخزن، شما باید اندازه دریچه فلاشینگ و محل قرار گرفتن اهرم فلاشینگ را در نظر بگیرید .دریچه فلاشینگ که در مرکز مخزن واقع شده است ،توسط اهرم فلاشینگ فعال شده و آب را آزاد می کند.هر چه دریچه بزرگتر باشد ،میزان جریان آب بیشتر است.اهرم های فلاشتانک در طرف جلو و یا بالای مخزن قرار دارند.در مورد سیستم گرانشی فلاشتانک هم رایج ترین و ساده ترین سیستم ،از وزن آب برای فشار فلاشینگ استفاده می کند.
صندلی توالت فرنگی :
بیشتر توالت های فرنگی دارای قطعات جداگانه هستند.به این معنی که صندلی آن جدا می شود و شما می توانید با توجه به رنگ سرویس بهداشتی صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.صندلی توالت به دوصورت دایره (گرد) و بیضی می باشد.تلاش کنید بهترین و راحت ترین را انتخاب کنید.

 

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
info[at]Bloomis-co.com