منو
یکشنبه, 27 خرداد 1397
بازدید : 13741
نظرات : 0

مزایا و معایب توالت فرنگی دیواری

همه ما با مفهوم توالت فرنگی دیواری آشنا هستیم، اما در مورد آنها بسیار کم می دانیم. همانطور که می دانید سن کشور رو به میان سالی می رود و سن تعویض مفصل و جراحی آن به جای ۸۰ سالگی، به حدود ۴۰ تا ۵۰ سالگی رسیده است! متخصصین به افرادی که به بیماری های مفصلی کمر درد پا درد و دیسک کمر مبتلا هستند، تاکید می کنند که حتما از توالت های فرنگی استفاده کنند. این توالت ها ضمن اینکه مانع نشستن در حالت مضر می گردند از آسیب رسیدن به مفاصل نیز جلوگیری می کنند. توالت فرنگی دیواری خوبه؟ مزایا و معایب توالت فرنگی دیواری تاشو چیست؟

 

توالت فرنگی دیواری خوبه؟

در حقیقت توالت فرنگی سالیان زیادی است که وجود دارد اما می دانید چرا نتوانسته جا بیافتد؟ زیرا نظافت آن مشکل و همچنین هزینه بر و جاگیر می باشد. اما توالت فرنگی دیواری تاشو این مشکلات را حل کرده است. اما شاید بپرسید توالت فرنگی دیواری خوبه؟ توالت فرنگی دیواری قابل نصب به دیوار بوده، که نیاز به جابجایی ندارد و ایجاد مزاحمت نمی کند و به راحتی به سمت دیوار باز و بسته می شود. توالت دیواری ظاهری لوکس و مدرن دارد و فضای سرویس بهداشتی شما را زیباتر نشان می دهد. البته این نکته را در نظر بگیرید که برای نصب این مدل توالت فرنگی، دیوار باید محکم و با ضخامت باشد در غیر این صورت توالت های زمینی انتخاب بهتری هستند.

 

اهمیت استفاده از توالت فرنگي ديواري

 

نصب توالت فرنگی دیواری

افرادی که دچار کمردرد یا پا درد و مشکلات دیسک کمر هستند، لزوم استفاده از توالت فرنگی دیواری ثابت امری اجتناب ناپذیر برای آنان است. فشاری که به زانوها و ستون فقرات در این حالت وارد می‌شود، می‌تواند درد آنها را افزایش دهد. حتی متخصصان به کسانی که هیچ مشکلی از بابت ستون فقرات و دیسک ‌های مهره‌ای ندارند و مبتلا به کمردرد و پا درد نیستند استفاده از توالت‌ دیواری را توصیه می کنند.

 

مزایا و معایب توالت فرنگی دیواری تاشو

 

توالت فرنگی دیواری

 

توالت فرنگی دیواری جاگیر نیست

 

توالت فرنگی دیواری خوبه

 

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از توالت فرنگی تاشو  نسبت به سایر انواع توالت فرنگی این است که شما می توانید فضای زیادی را ذخیره کنید. آنها برای حمام های کوچک بسیار ایده آل و مناسب  هستند زیرا فضایی در حد صفر را اشغال می کنند و سرویس بهداشتی و حمام را به طور کلی بزرگتر نشان می دهد.

 

قابلیت تنظیم ارتفاع توالت فرنگی دیواری

 

معایب توالت فرنگی دیواری تاشو

 

یکی دیگر از مزایای مهم توالت فرنگی این است که است شما می توانید تصمیم بگیرید که توالت فرنگی را در چه ارتفاعی نصب کنید تا برای شما و افراد خانواده راحت تر باشد. توالت فرنگی دیواری یک عنصر واقعا عالی است زیرا به شما اجازه می دهد تا حمام خود را سفارشی کنید.

نظافت و نگهداری آسان

 

توالت فرنگی دیواری ثابت

 

از دیگر مزایای مهم توالت فرنگی دیواری ، نظافت راحت تر و تمیز تر فضای حمام یا دستشویی خانه است. از آنجا که این مدل توالت های فرنگی روی دیوار نصب می شوند،  فضای زیر آنها کاملا خالی می ماند و به راحتی می توان تمام کف سرویس بهداشتی را تمیزکرد. این ویژگی منحصربه فرد درانواع دیگر توالت های فرنگی  دیده نمیشود و معمولا دست و پای صاحبخانه را برای نظافت اصولی سرویس بهداشتی می بندند.

مخزن پنهان آب

 

توالت فرنگي ديواري

 

واقعیت این است که مخزن آب این توالت در پشت دیوار پنهان است، این ویژگی توالت فرنگی دیواری می تواند به عنوان یک مزیت و یا یک عیب مورد توجه قرار گیرد.

نصب و تعمیر دشوار

 

توالت فرنگی تاشو

 

البته که نصب این توالت های فرنگی دیواری فوق العاده براق و زیبا، بسیار دشوار است. شما برای نصب آنها باید از افراد متخصص کمک بگیرید. علاوه بر این تعمیر آنها براحتی انجام نمی شود وتعمیر بعضی از مشکلات آنها دشوار خواهد بود.

 

قیمت بالا

 

توالت دیواری

 

از آنجایی که توالت فرنگی دیواری  به عنوان اقلام خاص مورد استفاده قرار می گیرد، قیمت آنها نسبت به انواع توالت های فرنگی معمولی بسیار گرانتر هستند. معمولا هزینه نصب توالت فرنگی دیواری نسبت به توالت های فرنگی دیگر دو برابر خواهد بود.

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
info[at]Bloomis-co.com