منو
دوشنبه, 07 خرداد 1397
بازدید : 2190
نظرات : 0

هر آنچه باید درباره توالت فرنگی دیواری بدانیم؟

امروزه توالت فرنگی در بین مردم ایران همانند دیگر کشور ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است. استفاده از توالت فرنگی مزایای متعددی از نظر عملی، کاربردی و در طراحی حمام دارد. اما ابتدا اجازه دهید در مورد جزئیات کلی آن بحث کنیم.

 

توالت فرنگی

 

توالت فرنگی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 یکی از ویژگی های متمایز توالت دیواری که آن را از انواع دیگر توالت متمایز می کند این است که مخزن آب در پشت دیوار پنهان شده است. اگر چه هنوز هم از طریق باز کردن صفحه فلاش قابل دسترسی است اما از نظر و دید خارج است. همچنین کاسه توالت فرنگی به دیوار نصب شده و لوله کشی به مخزن آب در داخل دیوار وصل می شود.

 

 توالت فرنگی

 

در هنگام خرید یک توالت فرنگی دیواری چند عنصر مهم وجود دارد. بسیاری از مدل های توالت فرنگی استاندارد به گونه ای طراحی شده اند که به حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در مصرف آب کمک شایانی می کنند. توالت های دیواری با کارآیی منحصر به فرد خود به شما امکان می دهند تا مصرف آب را کاهش دهید و در مصرف آن صرفه جویی کنید. توالت های دیواری نسبت به انواع دیگر توالت ها حدود 20 درصد کمتر آب مصرف می کنند.

 

 توالت فرنگی

 

برخی از توالت های دیواری به عنوان یک سیستم کامل شامل تمام تجهیزات لازم مانند کاسه، مخزن دیوار و صندلی عرضه می شوند. اما بعضی از توالت فرنگیها تنها شامل کاسه توالت می شوند و بقیه عناصر باید به صورت جداگانه خریداری شود.

 

 توالت فرنگی

 

مزایا و معایب توالت فرنگی چندان پیچیده نیست. یک از مهم ترین مزایای توالت فرنگی این است که یک توالت فرنگی دیواری فضای بسیار کمی را اشغال می کند. و از آنجا که آن به دیوار متصل است، اشغال فضای آن صفر است. و به همین دلیل، شما می توانید آن را در یک جای مناسب و نزدیک به یک منبع آب نصب کنید. به این ترتیب شما می توانید فضای باز کمتری اشغال کنید و حمام شما بزرگتر دیده می شود. علاوه بر این، بدلیل مخزن آب پنهان شما می توانید به بهترین نحو حمام خود را طراحی کنید. زیرا شما می توانید آب خروجی و سایر عناصر توالت را پنهان کنید.

 

 توالت فرنگی

 

یکی دیگر از مزایای توالت فرنگی این است که شما می توانید براحتی آن را تمیزکنید. از آنجا که توالت فرنگی  به هیچ وجه به زمین متصل نیست، تمیز کردن فضای زیر آن نیز به مراتب ساده تر است. همچنین برای تمیز کردن عناصر کمتری وجود دارد.

 

 توالت فرنگی

 

اما حتی اگر این مزایا به نظر عالی برسد، شما باید چند نکته را در نظربگیرید. به عنوان مثال، یک توالت فرنگی دیواری نصب شده باید توسط افراد حرفه ای و با دقت زیادی نصب شود. اتوالت فرنگی باید به درستی به دیوار نصب شود، و مطمئن شوید که پس از آن سست نخواهد شد. همچنین ممکن است به علت فشار اعمال شده در زمان نصب، نیاز به تنظیم و تغییر مجدد داشته باشد.

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه الکترونیکی عضو شوید
عضویت شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد
شما قبلا عضو خبرنامه شده اید
تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - نرسیده به کوچه اتحاد - پلاک 46 - فروشگاه مدرن
info[at]Bloomis-co.com